Nuotr.: Giedrius Rusinas

Išvykos rungtynėse Daugų Daugai (Alytaus raj.) sugebėjo nuo pat rungtynių pradžios diktuoti savo sąlygas ir pasiekė lengvą pergalę prieš Kalvarijos Oriją (Kalvarijos sav.) rezultatu 92:78.

Pirmoji rungtynių pusė neturėjo jokios intrigos, kadangi jau per pirmąsias 10 minučių galingai puolę svečiai sugebėjo pabėgti į priekį ir užbaigti pirmąjį kėlinį 35-22. Antrame ketvirtyje Daugų ekipa sugebėjo atitolti dar labiau ir ekipas jau skyrė 19 taškų.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas susilygino ir šeimininkai stengėsi kabintis į rungtynes, laimėjo ketvirtąjį kėlinį 17-10, tačiau to buvo per maža, jog panaikintų priešininkų susikrautą persvarą.

Svečiai sugebėjo triuškinamai laimėti kovą dėl atšokusių kamuolių 59-35, kas ir buvo pagrindinis raktas į pergalę.

Daugų Daugus į pergalę vedė Giedrius Junevičius pelnęs 29 taškus ir pridėjęs 5 atkovotus kamuolius.

Kalvarijos Orijai Ovidijus Kazlauskas pelnė 23 taškus.