2024-04-13 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Nuotr.: Facebook BirstonasMML

Ketvirtąją pergalę šiame sezone pasiekė Birštono Birštono (Birštono sav.) ekipos krepšininkai savo aikštėje permainingose rungtynėse rezultatu 91:76 įveikę Kalvarijos KK Raudeniškius (Kalvarijos sav.).

Per pirmąsias penkias minutes svečiai sugebėjo įgyti keturių taškų pranašumą, bet per atrają kėlinio pusę viskas pasikeitė ir pirmasis ketvirtis baigėsi 26-15 Birštono naudai. Atrodė, jog persvarą saugi ir šeimininkai ją sugebės išsaugoti, tačiau prieš komandoms patraukiant į ilgąją pertrauką svečiai sugebėjo priartėti 40-38.

Antroje rungtynių dalyje situacija nesikeitė, iniciatyvą ir toliau savo rankose laikė A diviziono - Pietų grupės lyderiai, kurie užtikrintai sužaidę trečią bei ketvirtą kėlinius sugebėjo savo persvarą padidinti ir neleisti intrigai grįžti į rungtynes.

Nors iš po krepšio svečiai sugebėjo įmesti 44 taškus, jie nesugebėjo prilygti Birštono ekipos snaiperiams kurie įmetė 14 tritaškių, mesdami juos 48% taiklumu.

Nugalėtojams Mantvydas Gečionis pelnė 32 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Mindaugas Knyšius prie pergalės prisidėjo pelnydamas 26 taškus.

Raudeniškių gretose tradiciškai rezultatyviausiai žaidė Aurimas Birgelis pelnęs 17 ir atkovojęs 10 kamuolių.