2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Trečiąją pergalę šiame sezone pasiekė Beižionių SK Gija (Elektrėnų sav.) komanda rezultatu 120:84 nepasigailėjusi Alovės Randers (Alytaus raj.) komandos krepšininkų, kuriems akivaizdžiai stigo jėgų kovoti dėl pergalės. Aloviškiams tai buvo ketvirtoji nesėkmė kas juos verčia tenkintis paskutine vieta A diviziono - Pietų grupėje.

Rezultatyviai rungtynes pradėjo abi komandos, tačiau taškų lenktynėse antrame kėlinyje išryškėjo šeimininkų pranašumas kada pasibaigus antram ketvirčiui ir komandoms traukiant į ilgąją pertrauką rezultatas buvo 65-41.

Prasidėjus antrajai rungtynių pusei nugalėtojas jau buvo aišku, kadangi jėgų stigusiems svečiams buvo sunku kovoti su aktyviai rungtyniaujančiais Beižionių SK Gijos krepšininkais. Jei trečiame kėlinyje skirtumas augo nežymiai, tai ketvirtajame šeimininkai dar labiau atitrūko ir šventė pergalę didžiuliu skirtumu.

Nugalėtojams net penki krepšininkai sugebėjo pelnyti dviženklį taškų skaičių, bet labiausiai prie pergalės prisidėjo Paulius Grigaitis pelnęs 32 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių.

Alovės komandoje rezultatyvų pasirodymą surengė Vilius Miglinas pelnydamas 25 taškus.