Pražangos
2024-04-13 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Savo žiūrovų akivaizdoje Kužių Kužiai (Šiauliu raj.) pademonstravo savo puolimo sugebėjimus ir rezultatu 110:70 sutriuškino Parovėjos Agaro (Biržų raj.) krepšininkus.

Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai atsiplėšė ir besibaigiant pirmam ketvirčiui turėjo 16 taškų persvarą. Antrojo kėlinio pradžioje Kužiai nemažino apsukų ir spurtavo 11-0, kas leido jiems įgyti 25 taškų pranašumą. Antroje rungtynių dalyje svečiai nesugebėjo nei sumažinti, nei pasipriešinti oponentams, o to pasekoje Šiaulių rajono atstovai tiesiog dominavo aikštėje su kiekviena minute didindami savo pranašumą.

Aikštelės šeimininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo daugiau nei dvigubai: 60-28, ir tai leido jiems antruoju bandymu pelnyti 32 taškus.

Nugalėtojų gretose penki žaidėjau pelnė dviženklį taškų skaičių, o labiausiai prie pergalės prisidėjo Sigitas Šapas pelnęs 28 taškus bei atkovojęs 9 kamuolius ir Edgaras Altaravičius surengęs galingą pasirodymą: 24 taškai bei 15 atkovotų kamuolių.

Parovėjos Agaro gretose rezultatyviai rungtyniavo Arnas Sketeris pelnęs 20 taškų.