Gausaus sirgalių būrio palaikomi Kruonio Žaibo (Kaišiadorių raj.) komandos krepšininkai savo aikštėje sugebėjo priversti kapituliuoti galingą sudėtį turinčią Kazlų Rūdos Regusos (Kazlų Rūdos sav.) ekipą rezultatu 96:83.

Pirmojo kėlinio metu nei vienai ekipai nepavyko susikrauti saugios persvaros, ir pirmasis kėlinys baigėsi 25-23 svečių naudai. Tik prasidėjus antrajam ketvirčiui šeimininkai stengėsi perimti iniciatyvą į savo rankas ir po 20 minučių kovos jau turėjo 7 taškų pranašumą.

Antrąją rungtynių pusę Kruonio Žaibo krepšininkai pradėjo užtikrintai ir toliau diktavo savo sąlygas, o trečiojo kėlinio pabaigoje jau triuškino svečius iš Kazlų Rūdos pirmaudami dvidešimties taškų skirtumu. Paskutinį ketvirtį svečiai pradėjo aktyviai, stengėsi sugrįžti į rungtynes, bet to padaryti jiems nepavyko ir teko patirti jau antrąją nesėkmę šiame sezone.

Dainius Novickas nugalėtojams pelnė 30 taškų.

Kazlų Rūdos komandai Julius Gustas pelnė 24 taškus.