Kepalių Amicitia (Joniškio raj.) savo žiūrovų akivaizdoje pasiekė ketvirtąją pergalę sutriuškindami Pandėlio (Rokiškio raj.) komandos krepšininkus rezultatu 95:43. Pandėliečiams tai buvo ketvirtoji nesėkmė šiame sezone.

Rungtynių pradžia buvo labai nerezultatyvi, abi komandos per pirmąsias penkias minutės pelnė po 4 taškus, o pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkai jau turėjo 9 taškų persvarą. Antrasis kėlinys priklausė šeimininkams kurie tiesiog pradėjo triuškinti Pandėlio ekipą ir į ilgąją pertrauką išėjo rezultatui esant 46-20.

Prasidėjus antrajai rungtynių pusei pirmąsias penkias minutes svečiai neleido skirtumui augti, tačiau jau trečiojo kėlinio pabaigoje Kepalių krepšininkai spurtavo 16-0 ir pabėgo į priekį negrįžtamai. Vienu metu šeimininkai turėjo 55 taškų persvarą.

Nugalėtojams Irmantas Kryžius pelnė 28 taškus.

Pandėlio gretose nei vienam žaidėjui nepavyko pelnyti dviženklio taškų skaičiaus. Po 7 taškus surinko Tomas Pauliukas ir Lukas Nagelė.