Gausus sirgalių būrys bei savos sienos nepadėjo Kegų Grifui (Telšių raj.) pasiekti pergalės, rezultatu 75:83 pralaimėta Vaiguvos Knituvai (Kelmės raj.). Pastariesiems tai buvo trečioji pergalė šiame sezone.

Svečiai rungtynes pradėjo galingai ir sužaidus pusę pirmojo kėlinio jau buvo pelnę 16 taškų ir įgyją aštuonių taškų persvarą, bet šeimininkai kėlinio pabaigoje sulygino rezultatą. Antras kėlinys vyko taškas į tašką, abi ekipos bandė perimti iniciatyvą, bet to padaryti nepavyko.

Trečiojo kėlinio pradžioje taip pat virė įnirtinga kova, o antroje kėlinio pusėje išryškėjo svečių pranašumas, ir jie sugebėjo įgyti keturių taškų persvarą kurią išlaikė ir paskutiniame ketvirtyje bei sugebėjo ją padidinti.

Abi komandos šiose rungtynėse svaidė tritaškius, svečiai išmetė 45 tritaškius ir sugebėjo įmesti 9, šeimininkai metė 25, pataikė 11 metimų nuo tritaškio linijos.

Vaiguvos Knituvą į pergalę vedė Vaidas Klapatauskis pelnęs 38 taškus atkovodamas 7 atšokusius kamuolius bei asistuodamas 7 kartus savo komandos draugams.

Kegų Grifui Tomas Kačinskas pelnė 20 taškų.