2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Įnirtingose rungtynėse Tverų Vykintas (Rietavos sav.) savo žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo rezultatu 84:80 sugebėjo laimėti prieš Pagėgių Pagėgių (Pagėgių sav.) ekipos krepšininkus, kuriems tai buvo pirmoji nesėkmė šiame sezone.

Nuo pirmųjų rungtynių akimirkų šeimininkai stengėsi diktuoti savo sąlygas per pirmąjį kėlinį įgydami septynių taškų persvarą. Antrajame kėlinyje abi ekipos nebuvo linkusios pasiduoti viena kitos spaudimui ir aikštėje užvirė įnirtinga kova.

Prasidėjus antrajai rungtynių pusei svečiai trumpam buvo įsiveržė į priekį, bet tada Tverai spurtavo 13-0, nusinešdami su savimi į ketvirtą ketvirtį septynių taškų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje Pagėgiai sugrįžo į rungtynes sugebėdami išplėšti pratęsimą. Per pridėta laiką, šeimininkai įrodė savo pranašumą ir pasiekė džiugią pergalę.

Nugalėtojams Edvinas Tamošauskis pelnė 25, atkovojo 13 kamuolių bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Svečius į priekį tempė Dainius Austynas surinkęs 22 taškus.