Lygos apdovanojimai
Pražangos
2022-02-26 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Nuotr.: Linas Šilkaitis
Nuotr. Linas Šilkaitis

Mažų miestelių krepšinio lyga kviečia visų Lietuvos miestelių, kaimų ir bendruomenių krepšinio mėgėjus burtis į komandas ir dalyvauti jubiliejiniame XX-ajame lygos čempionate. Praėjusį sezoną įgyvendinta dviejų divizionų idėja pasiteisino, todėl ir šiemet komandas kviečiame dalyvauti dviejuose pajėgumo divizionuose - A ir B. Taip pat rengsime ir kiekvienais metais vis populiarėjantį Veteranų 35+ čempionatą, kuriame šiemet jau gali dalyvauti žaidėjai gimę 1983 metais ir vyresni.

Pirmenybėse gali dalyvauti mažesnių negu rajono centrai miestelių ir kaimų komandos, taip pat šių mažųjų Lietuvos savivaldybių komandos: Birštono sav., Kazlų Rūdos sav., Kalvarijos sav., Pagėgių sav. ir Rietavo sav., Lazdijų miesto komandos (gali būti koreguojama). Gali būti sudaromos ir jungtinės kelių gyvenviečių komandos. Gyvenamosios vietos apribojimai žaidėjams nėra taikomi.

Komandų patogumui galima dalyvauti atskiruose pajėgumo divizionuose. A divizionas skirtas pajėgioms lygos komandoms, o B divizione lygis žemesnis, tad visi norintys gali organizuoti savo miestelio komandą ir dalyvauti.

Žaidėjai rungtyniaujantys LKL, NKL ar RKL komandose (ar atitinkamosiose užsienio lygose) čempionate dalyvauti neturi teisės. Kitos mėgėjiškos lygos nėra ribojamos.

Pagrindinės rungtynių dienos yra šeštadienis ir sekmadienis, tačiau atskirais atvejais rungtynės gali būti vykdomos ir kitomis savaitės dienomis. A divizione leidžiama rungtyniauti tik normalių išmatavimų sporto salėse (su pilna tritaškio linija), B divizione ir Veteranų 35+ varžybose komandos, kurios neturi standartinių išmatavimų sporto salių gali rungtyniauti ir mažesnėse aikštėse (su nepilna tritaškio linija).

Kiekvienas rungtynes aptarnaus du aikštės teisėjai, o detali rungtynių statistika bus vedama kompiuteriu ir dažnose rungtynėse gyvai transliuojama lygos svetainėje. Teisėjus ir statistikos operatorių paskiria bei apmoka lyga. Rungtynes priimanti komanda privalo pasirūpinti laikininku ir sekretoriumi (protokolo pildyti nereikia).

Praėjusiais metais stipriausia lygos komanda tapo Kazlų Rūdos Regusa (Kazlų Rūdos sav.), antri liko Beižionių SK Gijos (Elektrėnų sav.) krepšininkai, o treti - Baisogalos Auridana (Radviliškio raj.). B divizione sėkmingiausiai sekėsi Dembavos Rezus (Panevėžio raj.), Kepalių Amicitia (Joniškio raj.) ir Pagėgių Pagėgiams (Pagėgių sav.). Veteranų 35+ čempionate nugalėtojais tapo Kudirkos Naumiesčio (Šakių raj.) atstovai finale įveikę Trakiškio SK Akmenis (Panevėžio raj.), o trečiąją vietą pelnė Užpalių veteranai. Iš viso čempionate dalyvavo 42 įvairių Lietuvos miestelių komandos.

Startiniai dalyvio mokesčiai

 

Bazinis startinis mokestis visoms komandoms - 400 Eur.

Po pirmo etapo komandos moka priemokas pagal pasiektus rezultatus:
A divizione - 200 Eur;
B divizione - 100 Eur;
C divizione - 50 Eur.

Veteranų 35+ čempionate - 350 Eur.

Registracija

Iki rugsėjo 28 dienos komandos norinčios dalyvauti čempionate turi el.paštu [email protected] pateikti vardinę dalyvių paraišką bei kokybiškas žaidėjų foto nuotraukas elektroniniu formatu (jeigu jų nėra mūsų duomenų bazėje). Veteranų komandos paraiškas gali teikti iki spalio 16 dienos.

Planuojama A ir B divizionų čempionato pradžia spalio 14-15 dienomis, Veteranų 35+ čempionato - lapkričio 4-5 dienomis.

Daugiau informacijos

Martynas Karaliūnas
Tel.: 860003689
El.p.: [email protected]
Internete: www.mml.lt ir www.facebook.com/mmlyga

Dokumentai

2017-2018 metų nuostatų projektas (A ir B divizionai)

2017-2018 metų nuostatų projektas (35+ čempionatas)

Paraiškos forma

Rekvizitai

VšĮ Mažų miestelių krepšinio lyga
Įmonės kodas: 304405839
Sąskaitos nr.: LT977300010149851573
Bankas: AB Swedbank

Rodyti komentarus
Edvinas Slapsys
Ieskau komandeles ateinanciame sezone. Edvinas Slapšys PG-SG

visa info 867802034 arba [email protected]
2017-09-18
+5
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Čempionatą remia