Nuotr.: Giedrius Rusinas
Nuotr. Giedrius Rusinas

Praėjusį savaitgalį MMKL čempionate buvo sužaistos devynerios rungtynės, vienos komandos dar tik startavo pirmenybėse, o kitos jau šventė antrąsias pergales ar patyrė pralaimėjimus. Trumpai apžvelgiame tai kas įvyko antrajame ture.

Nesėkmingas sezono startas Narvydžių Kuršastai

Praėjusiame sezone finalo ketverte rungtyniavusiai Narvydžių Kuršastos (Skuodo raj.) komandos šio sezono pradžia nežada nieko gero, vieninteliai Skuodo rajono atstovai čempionate pirmajame A diviziono ture 65:81 nusileido Šateikiams, o antrajame praėjusį penktadienį Palangos arenoje juos 93:82 įveikė pirmenybių debiutantai Vydmantai (Kretingos raj.). Tiesa čempionato starto tvarkaraštis lėmė, jog abi pirmąsias rungtynes skuodiškiai žaidė išvykose, tad pirmosios namuose prieš Vaiguvos Knituvą bus labai svarbios siekiant jau po pirmojo etapo neatsidurti B divizione.

Triuškinamos Kepalių, Pagojukų ir Kapčiamiesčio pergalės

Antrąją pergalę čempionato B divizione iškovojo Kepalių Amicitia (Joniškio raj.), kuri savo aikštelėje 100:53 nepagailėjo svečių iš Perekšlių (Panevėžio raj.). Praėjusiame sezone B diviziono finale rungtyniavusi Kepalių komanda ir šiemet kol kas šluoja visus varžovus nuo kelio. Pagojukų Helanas (Raseinių raj.) taip pat startavo įspūdinga pergale, Pagojukų seniūnijos krepšininkai savo aikštelėje 102:53 sutriuškino Valpainius (Kelmės raj.). Ne ką prasčiau pasirodė ir po pertraukos į MMKL čempionatą sugrįžę Kapčiamiesčio (Lazdijų raj.) krepšininkai, kurie Veisiejuose 95:60 apkartino Kietaviškių Kalno (Elektrėnų sav.) debiutą.

Nervingi mūšiai Labūnavoje ir Dauguose

Įtempta ir nervinga kova pasižymėjo B diviziono dvikovos Labūnavoje (Kėdainių raj.) ir Dauguose (Alytaus raj.). Labūnavos krepšininkai savo aikštelėje priėmė svečius iš Kudirkos Naumiesčio (Šakių raj.) ir permainingoje kovoje, kurioje pirmavo tai vieni tai kiti, ketvirtajame kėlinyje leido varžovams išsivežti pergalę iš Kėdainių rajono miestelio - 95:90. Kova buvo pažymėta ir trimis techninėmis pražangomis (viena Labūnavai ir dviem Aidui Bacevičiui). Ne ką mažiau aistringas sezono startas buvo ir Dauguose, kur gausiai savo sirgalių palaikoma Daugų ekipa susikovė su gerai pažįstamais varžovais iš Aukštadvario (Trakų raj.), čia teisėjams aistras raminti teko net keturiomis techninėmis pražangomis, o galiausiai ramiau rungtyniavę daugiškiai šventė pergalę 91:83.

Mažų miestelių krepšinis atkeliavo ir į atominį miestą

Mažų miestelių krepšinis pasiekė dar vieną Lietuvos pakraštį, šeštadienį MMKL rungtynės vyko Visagine (Visagino sav.), kur susitiko vietos rinktinė bei svečiai iš Užpalių (Utenos raj.). Tris kėlinius vykus atkakliam susitikimui, ketvirtajame užpaliečiai spurtavo ir nepaliko jokių vilčių aikštės šeimininkams sezoną pradėti pergale, laimėdami 78:64. Skaitantiems rusų kalba siūlome pasiskaityti straipsnį apie pirmąsias rungtynes šiame tinklalapyje.

Kiti rezultatai

Švenčionėliuose A diviziono rungtynėse vietos Aitvaras-SC 91:81 palaužė Molėtų rajono Skudutiškio krepšininkus, o Keleriškių Laumetris (Kėdainių raj.) kiek netikėtai lengvai 99:76 išvykoje susitvarkė su Alovės Randers (Alytaus raj.).