Nuobaudos komandoms

Joniškio SK Vieningi

Nuotr.: Arvydas Šimulis
Nuotr. Arvydas Šimulis

Vėlų penktadienio vakarą Ventoje baigėsi pirmasis šio sezono MMKL čempionato finalinis ketvertas. Šiame Akmenės rajono miestelyje paaiškėjo stipriausios C diviziono ekipos.

Pirmą kartą medaliais pasidabino Rietavo Plungės lagūna

Pirmą kartą lygos medaliais pasidabino Rietavo miestelio krepšininkai, kurie po atkaklios kovos 74:67 palaužė Žemaičių Kalvarijos KK ŽK ekipą. Į rungtynes vėlavę Rietavo krepšininkai jas pradėjo prastai, matėsi, jog komandai pritrūko tinkamo apšilimo, tad tuo pasinaudoję Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos miestelio atstovai išsiveržė į priekį. Vis dėlto antrajame kėlinuke rietaviškiai apšilo ir žaidė kur kas tiksliau bei išsiveržė į priekį. Antrojoje rungtynių dalyje vyko lygus žaidimas, tai vieni tai kiti bandė atitrūkti, tačiau didesnės persvaros neįgijo. Ketvirtajame kėlinyje penktąsias pražangas gavo ir iš žaidimo iškrito vieni svarbiausių Žemaičių Kalvarijos komandos žaidėjų Tadas Virbickis ir Evaldas Butkus ir komanda subyrėjo, Rietavas įgijo persvarą bei galiausiai jos neišbarstęs nugalėjo ir iškovojo pirmą kartą rengiamo C diviziono bronzos medalius.

Visas rungtynes pirmavusi Labūnava išsivežė pergalę iš Ventos

Nuo pat rungtynių pradžios Labūnavos krepšininkai žaidė tiksliau ir išnaudodami savo pranašumą po varžovų krepšiu pelnydavo taškus. Akivaizdus Kėdainių rajono krepšininkų pranašumas po krepšiu jiems lėmė, kad jau po pirmojo ketvirčio jie buvo priekyje jau 30:19. Nepaisant to, kad rungtynės vyko varžovų teritorijoje Ventoje, Labūnavos krepšininkai laikėsi tvirtai ir niekaip neprisileido varžovų arčiau savęs nei kad 7 taškai. Ketvirtąjį kėlinį komandos pradėjo svečiams pirmaujant 70:59, tačiau tuomet ventiškiai kilo į lemiamą šturmą, pataikė keletą sunkių metimų, tvirtai sužaidė gynyboje ir spurtavę 10:0 prisivijo varžovus iki minimalios persvaros. Vis dėlto perlaužti rungtynių Ventos krepšininkams nepavyko, Labūnava gana greitai atsigavo, įveikė varžovų spaudimą ir susigrąžinę savo persvarą ramiai užbaigė rungtynes nugalėdami 93:79.

Simbolinis penketukas ir MVP

Į simbolinį C diviziono penketuką pateko Rietavo ekipos krepšininkas Lukas Grabauskas, taip pat Ventos ekipos žaidėjai Gitanas Bačiulis ir Rokas Triaušys, bei čempionų titulą iškvoję Paulius Pacevičius ir Eimutis Mičkauskas. Pastarajam atiteko ir finalinio ketverto naudingiausio žaidėjo apdovanojimas. Padėka už puikų finalinio ketverto organizavimą buvo apdovanotas ir Ventos Patriots krepšinio klubas.

Pirmąsias tris vietas iškovojusios komandos pasidabino unikaliais Mažų miestelių krepšinio lygos medaliais, bei buvo apdovanotos taurėmis.