Dar penkiolika rungtynių Mažų miestelių krepšinio lygoje įvyko per paskutinį rudens savaitgalį. Vienos komandos kilo į savo grupių viršūnes, o kitos jau sužinojo, jog sezoną teks pratęsti žemiausiame lygos divizione.

Tadas Jarašiūnas atliko galingą dvigubą dublį - pelnė 19 taškų ir atkovojo 19 kamuolių, taip prisidėdamas prie pirmosios Vaiguvos pergalės
Nuotr. Linas Šilkaitis

Tobuli Vaiguvos ir Narvydžių ekipų ketvirtieji kėliniai

Įnirtingos kovos toliau tęsiasi A diviziono Vakarų konferencijos A grupėje, kur likus žaisti du turus padėtis tampa itin paini. Šį šeštadienį savo pergalių sąskaitą atidarė Vaiguvos krepšininkai, kurie puikiai sužaidė rungtynių pabaigą ir ketvirtąjį kėlinį laimėję 27:19 rezultatu 86:82 nukovė Sedos Sedulą. Sedos ekipai tai jau antrasis pralaimėjimas iš eilės. Tokį patį puikų ketvirtąjį kėlinį varžovų teritorijoje sužaidė Narvydžių Kuršastos krepšininkai, kurie Naujosios Akmenės sporto rūmuose aklinuose gynybos gniaužtuose uždarė Akmenės ekipą. Per lemiamą ketvirtį Akmenės krepšininkai pelnė vos 7 taškus ir galutinai palaidojo šansus iškovoti pergalę šiose rungtynėse. Kuršasta laimėjo 100:83 ir iškovojusi trečiąją pergalę iš eilės užlipo į šios grupės turnyrinės lentelės viršūnę.

Čempionų traukinys pervažiavo ir Švenčionėlių krepšininkus
Nuotr. Valdas Žukauskas

Čempionai ir toliau neklumpa, jiems įkandin seka Velžys

Čempionų titulą ginantys Kruonio Žaibo krepšininkai ir toliau demonstruoja puikų žaidimą. Šeštadienio vakarą kruoniškiai išvykoje 96:78 susitvarkė su Švenčionėlių Aitvaru-SC ir iškovoję ketvirtąją pergalę šį sezoną savo pergalių seriją skaičiuojant nuo praėjusio sezono pratęsė iki 21. Tuo tarpu Velžio krepšininkai praėjusį sezoną liko už atkrintamųjų varžybų borto, tačiau šiemet yra nusiteikę itin kovingai ir kol kas savo grupėje laimi prieš visus. Ketvirtajame ture Velžio krepšininkai dar kartą 86:80 palaužė Trakiškio Aukštaitijos akmenis ir iškovoję ketvirtąją pergalę iš eilės įsitvirtino Vakarų konferencijos B grupės viršūnėje.

Jau aiškios ir keturios komandos, kurios sezoną 2019 metais tęs C divizione

Stalgėnų krepšininkai savo aikštelėje 82:95 nusileido kaimynams iš Rietavo ir patyrę trečiąjį pralaimėjimą palaidojo šansus išlikti B divizione, taip pat prie jų C divizione prisijungs ir kol kas be pergalių čempionate žengiantys Pajūrio Jūros krepšininkai, kurie šeštadienį Pagėgiuose pralaimėjo 64:74. Itin nesėkmingai sezonas kol kas klostosi ir vieninteliems Šiaulių rajono atstovams čempionate Kužių miestelio krepšininkams, jie ketvirtajame ture savo aikštelėje 72:92 nusileido Labūnavai ir taip pat kol kas liko be pergalių. Jau aišku, jog Stalgėnų, Pajūrio ir Kužių komandos po Naujųjų metų varžysis naujai suformuotoje C diviziono Vakarų A grupėje, kur prie jų prisijungs dar viena komanda iš Vakarų konferencijos. Rytų konferencijoje jau aiški dar viena C diviziono dalyvė, itin atkakliai dėl pirmosios pergalės namuose kovoję pandėliečiai, ketvirtojo kėlinio pabaigoje dar turėjo 7 taškų persvarą, tačiau leido varžovams išplėšti pratęsimą ir jame vis dėlto 84:94 nusileido Parovėjos krepšininkams bei taip pat kol kas liko be laimėjimų. Ketvirtąjį pralaimėjimą patyrusi Pandėlio komanda sezoną 2019 metais pratęs C divizione, kartu su dar trimis Rytų konferencijos ekipomis.

Akmenės rajono Patriots patyrė pirmąjį pralaimėjimą Veteranų čempionate
Nuotr. SC Patriots

Veteranų varžybose - tiesioginė rungtynių transliacija

Būtent tokį puikų dalyką savo komandos ir lygos gerbėjams suorganizavo Akmenės rajono Patriots komanda, kuri gyvai savo Facebook profilyje transliavo komandos rungtynes su Kudirkos Naumiesčio veteranais. Visgi transliacija komandai jėgų nepridėjo ir Akmenės rajono atstovai patyrė pirmąjį pralaimėjimą, namuose 67:83 nusileidę praėjusio sezono vicečempionams. Kitose Veteranų čempionato rungtynėse galingų aukštaūgių vedami Smilgiai išvykoje 90:64 sutriuškino Velžio krepšininkus, Žiežmariai apgynė namų aikštės pranašumą ir 74:64 įveikę Dembavos Rezus iškovojo pirmąją pergalę, o Užpaliai atkeltose rungtynėse sekmadienį vakare 73:66 palaužė Lėno-Taujėnų Partizanus.