Lygos apdovanojimai
Pražangos
2022-01-15 Techninė pražanga
2022-01-15 Techninė pražanga
2022-01-15 Techninė pražanga
2022-01-15 Techninė pražanga
2022-01-15 Techninė pražanga
2022-01-08 Techninė pražanga
2022-01-08 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
2022-01-15 Techninė pražanga

Daugų Daugai
2022-01-08 Techninė pražanga

Tradiciškai tęsiame ir mėnesio apdovanojimų rubriką, į kurią šįkart pažvelgsime gan nestandartiškai. Atiduosime duoklę žmonėms be kurių varžybos neįvyktų, tai yra teisėjams ir sekretoriatui, bei pasveikinsime "pikčiausią" komandą, t.y. tą, kuri per vasario mėnesį pelnė daugiausiai techninių pražangų.

Vytautas Finikovas ilgametis ir aktyvus Mažų miestelių krepšinio lygoje teisėjaujantis arbitras
Vytautas Finikovas ilgametis ir aktyvus Mažų miestelių krepšinio lygoje teisėjaujantis arbitras
Nuotr. Danielius Kerbelis

Aktyviausias teisėjas vasarį - panevėžietis

Vasario mėnesį lygoje iš viso vyko 50 rungtynių, kuriose teisėjauja 2 teisėjai. Kaip jau ir pastebėjote, dažnose iš jų matote tuos pačius veidus. Daugiausiai dirba atstovai iš vidurio Lietuvos, tai yra patogiose geografinėse padėtyse esančių miestų, t.y. Panevėžio ir Jonavos, tačiau aktyviausių penketuke turime ir Pamario krašto atstovą. 9 rungtynes vasario mėnesį teisėjavo ir UAB Sporto kalvė įsteigtą prizą gaus Panevėžio miesto krepšinio teisėjų asociacijos narys Vytautas Finikovas. Šis teisėjas vasario mėnesį iš Panevėžio rajono nebuvo išvykęs, jis apsilankė Smilgiuose, Dembavoje, Paįstryje ir net 6 kartus Velžyje.

1. Vytautas Finikovas (Panevėžys) - 9 rungtynės
2. Mantas Butvilas (Jonava) - 8 rungtynės
3. Titas Vaicekauskas (Jonava) - 7 rungtynės
4-5. Jonas Gavėnia (Šilutė) - 6 rungtynės
4-5. Lauryna Gailius (Šilutė) - 6 rungtynės

Sekretoriatas - svarbi sėkmingo rungtynių pravedimo dalis
Sekretoriatas - svarbi sėkmingo rungtynių pravedimo dalis
Nuotr. Aistė Morkvėnaitė

Aktyviausiai dirbęs statistas - Povilas Žiegis iš Jonavos

Šiek tiek daugiau įvairovės turime aktyviausių statistiką vedančių žmonių tarpe, tačiau ir čia dominuoja aukščiau jau minėtų miestų atstovai, turbūt nieko keisto, nes dažniausiai ekipažai formuojami kartu su teisėjais, vis dėlto statistų mums paprastai labai trūksta įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, tad jeigu esate skaičiukų ir krepšinio entuziastas, kreipkitės į lygą, padėsime įgyti reikiamas kompetencijas ir galėsime prijungti prie dirbančiųjų. O vasario mėnesio prizą gauna jonavietis Povilas Žiegis, kuris vasario mėnesį dirbo 8 MMKL rungtynėse. Povilas apsilankė Labūnavoje, Kėdainiuose, Baisogaloje, taip pat buvo nuvykęs į Mažeikius, Ventą bei Naująją Akmenę.

1. Povilas Žiegis (Jonava) - 8 rungtynės
2. Akvilė Tuskaitė (Panevėžys) - 7 rungtynės
3. Mindaugas Pukelevičius (Vilnius) - 6 rungtynės
4-7. Loreta Stančiauskienė (Šilutė) - 3 rungtynės
4-7. Lukas Armonas (Jonava) - 3 rungtynės
4-7. Matas Cibauskas (Tauragė) - 3 rungtynės
4-7. Arvydas Ivanauskas (Kaišiadorys) - 3 rungtynės

Povilas Tamulynas į komandos sąskaitą vasarį įrašė dvi technines
Povilas Tamulynas į komandos sąskaitą vasarį įrašė dvi technines
Nuotr. Linas Šilkaitis

Daugų Daugai - "pikčiausi" vasario mėnesį

Kita nominacija yra tiesiogiai susijusi su aukščiau aptartomis aptarnaujančio personalo pareigybėmis, teisėjai jas skiria, statistai - užfiksuoja protokole. Tai - techninės pražangos. Jos yra žaidimo dalis, kartais treneriai jas gauna norėdami užvesti komandą, kartais žaidėjai persistengia vaidindami, o kartais klysta ir teisėjai, tačiau vienaip ar kitaip, nuo jų nepabėgsi. Daugiausiai vasario mėnesį techninių pražangų sugebėjo užsidirbti Daugų ekipa, kuri vasarį žaidė tris rungtynes ir iš viso užsidirbo net penkias technines pražangas, stipriai aplenkusi žemiau likusias komandas. Nestandartiškai, tačiau šįkart apdovanosime ir komandą su tokia nominacija.

1. Daugų Daugai - 5 techninės
2. Sedos Sedula - 3 techninės
3. Kužių Kužiai - 1 techninė ir 1 diskvalifikacinė
4. Stalgėnų Lobikonas - 2 techninės

Vytautui, Povilui ir Daugų komandai bus įteikti specialūs UAB Sporto kalvė pagaminti apdovanojimai atminimui, juos įteiksime per artimiausią mėnesį. Sveikiname!

Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Čempionatą remia