2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Po Veteranų čempionato finalų balandžio 13 dienos vakare komandos rinkosi į Jonavą, kur Juškonių KK Pauliukai priėmė Mažų miestelių krepšinio lygos B diviziono finalinį ketvertą.

Mažasis B diviziono finalas papuošė finalus ir pareikalavo net pratęsimo

Itin atkakliame mažajame finale triumfavo aikštelės šeimininkai

B diviziono finalinis ketvertas prasidėjo itin atkaklia kova, nuo pat pirmųjų minučių Juškonių (Jonavos raj.) ir Kavarsko (Anykščių raj.) krepšininkai žaidė taškas į tašką, vėliau antrajame ketvirtyje svečiams pavyko įgyti apčiuopiamą 10 taškų pranašumą. Vis dėlto po ilgosios pertraukos šią persvarą Pauliukai panaikino ir toliau komandos rungtyniavo taškas į tašką, nieko keisto, kad rungtyniaujant taškas į tašką keturių kėlinių nugalėtojui išaiškinti nepakako - Dariaus Kadžiono metimas per rankas tikslo nepasiekė ir po keturių kėlinių švieslentėje degė lygus rezultatas - 59:59. Pratęsimas taip pat prasidėjo atkakliai, tačiau aikštelės bei šio finalinio ketverto šeimininkai sužaidė tiksliau, pataikė labai svarbų tritaškį metimą ir galiausiai šventė pergalę 74:70.

Juškonių komandoje rezultatyviausiai žaidė po 17 taškų pelnę Lukas Armonas ir Žilvinas Levinskas, kavarskiečių gretose 22 taškus surinko Aurimas Pocius.

Alvydo Andrulio vadovaujama komanda visą sezoną kryptingai siekė čempionų titulo
Nuotr. Linas Šilkaitis

Vaiguva su varžovais susitvarkė per pirmąjį kėlinį

Itin stiprią koncentraciją B diviziono finale pademonstravo Vaiguvos Knituvos (Kelmės raj.) krepšininkai, kurie nuo pat pirmųjų finalo minučių žaidė super tiksliai ir jau per pirmąsias 10 minučių įgijo 20 taškų pranašumą prieš Labūnavos Labūnavą (Kėdainių raj.). Labūnava dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau jiems nesisekė niekas, nepavyko nei apsiginti, nei užpulti, o rankos ir entuziazmas kažką pasiekti šiame finale po truputį tirpo. Galiausiai Vaiguvos ekipos pranašumas pasiekė net 36 taškų ribą, kurią varžovai šiek tiek apmažino, tačiau sutriuškinimo vistiek nebuvo išvengta. Vaiguvos Knituva laimėjo 87:56 ir B divizione finišavo įspūdingai bei čempioniškai.

Vilandas Butkevičius nugalėtojų gretose sužaidė rezultatyviausiai, pelnė 23 taškus, 19 taškų ir 12 atkovotų kamuolių pridėjo Tadas Jarašiūnas. Labūnavos ekipos gretose 17 pelnytų taškų pasižymėjo Eimutis Mičkauskas.

Vaiguvos Knituva - 2018-2019 metų sezono B diviziono čempionai

Apdovanoti geriausi žaidėjai ir ketvertą priėmusi komanda

Prieš pat finalinius apdovanojimus MMKL direktorius Martynas Karaliūnas už nuoširdžią pagalbą organizuojant B diviziono finalinio ketverto varžybas padėkojo Juškonių KK Pauliukai komandos vadovui Rimantas Leonovičiui. Taip pat buvo pagerbti ir į simbolinį penketą patekę žaidėjai: čempionų komandos atstovai Vilandas Butkevičius ir Tadas Jarašiūnas, vicečempionai Eimutis Mičkauskas ir Tomas Čeponis, bei Juškonių ekipos krepšininkas Lukas Armonas.