Pražangos
2024-04-13 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Birželio 7 dieną Pandėlio miestelyje (Rokiškio r.) vyko trečiasis AIBĖ 3x3 Aukštaitijos taurės čempionato etapas, kuriame dalyvavo 13 komandų.

Vyrų grupės komandos prizininkės su turnyro apdovanojimais
Nuotr. Simonas Diponas

Vyrų grupėje 11 komandų paskirstytų į du pogrupius rungtyniavo vieno rato sistema, o į atkrintamąsias pateko po 4 geriausias komandas iš kiekvienos grupės. Čia geriausiai sekėsi iš Vilniaus atvykusiems Losritos krepšininkams (Deimantas Pavlovskis, Andrejus Šabanas, Gediminas Povilauskas ir Andrius Gaidys). Patyrę 3x3 krepšinio vilkai debiutavo AIBĖ 3x3 varžybose ir iškart nugalėję visus varžovus tapo trečiojo etapo čempionais. Finale Losrita įveikė aikštelės šeimininkus Pandėlio SK krepšininkus, o dar vieną prizinę vietą iškovojo Honolulu iš Utenos.

Nugalėtojams ir prizininkams atiteko medaliai bei prekybos tinklo Aibė įsteigtos dovanos.

Honolulu krepšininkai šiuo metu yra vienvaldžiai čempionato lyderiai, nei vieno etapo nepraleidę uteniškiai savo sąskaitoje jau turi dvi trečiąsias ir vieną pirmąją vietas ir su 240 taškų pirmauja turnyrinėje lentelėje. Jiems įkandin seka Roksala su 180 taškų, treti - Time Team su 160 taškų.

Jaunimo grupės čempionais tapo komanda Utena, kuri serijoje iki dviejų pergalių įveikė taip pat uteniškių ekipą A1. Utenos komandą atstovavo Gustas Ingaunis, Kajus Darvidas, Justinas Navikas ir Dovydas Velutis.

Ateinantis AIBĖ 3x3 Aukštaitijos taurės čempionato etapas vyks birželio 14 dieną, planuojama vėl Pandėlio miestelyje.