Nuotr.: Nedas Ketvirtis
Nuotr. Nedas Ketvirtis

Birželio 14-osios penktadienio vakarą Pandėlyje toliau tęsėsi AIBĖ 3x3 Aukštaitijos taurės čempionatas. Dalyvauti ketvirtajame čempionato etape norą pareiškė 13 komandų.

Vyrų grupėje antrą etapą iš eilės sėkmingiausiai pasirodė Vilniaus Losrita atstovaujama Deimanto Pavlovskio, Andriaus Gaidžio, Gedimino Povilausko ir Andrėjaus Šabano. Vilniečiai šiame etape nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir įveikę varžovus vėl pasidabino auksinės prabos medaliais ir Aibės dovanomis.

Finale Losrita įveikė Panevėžio VT ekipą (Donatas Skiotys, Daivaras Dulkė ir Mykolas Čiuikinas), o eilinį kartą ant nugalėtojų pakylos vėl lipo uteniškiai Honolulu, kurie atstovaujami Aurimo Guigos, Remigijaus Guigos, Ignas Jackevičiaus ir Žilvino Varnos mažajame finale įveikė pandėliečius ir užėmė trečiąją vietą.

Jaunimo U17 grupėje geriausiai pasirodė Rokiškio Žalgiris-3 (Nedas Adulis, Titas Kavaliauskas ir Normantas Šilankas). Jaunieji krepšininkai finale nugalėjo Rks. Baro Šamanus, o trečioje vietoje liko vietiniai - komanda Pandėliečiai.

Visos komandos prizininkės buvo apdovanotos UAB Sporto kalvė gamintais medaliais ir prekybos tinklo Aibė dovanų maišeliais.

Vyrų grupės prizininkai su apdovanojimais

Artimiausias AIBĖ 3x3 Aukštaitijos taurės čempionato etapas vyks birželio 20 dieną, ketvirtadienį, Rokiškyje, kur kartu su krepšiniu atidarysime ir naują Aibės tinklo parduotuvę šiame Aukštaitijos mieste. Kviečiame dalyvauti!