Pražangos
2024-04-13 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Birželio 20 dieną Rokiškyje buvo atidaryta nauja Aibės prekybos tinklo parduotuvės, o šio atidarymo proga būtent prie parduotuvės vyko ir dar vienas, jau penktasis AIBĖ 3x3 Aukštaitijos taurės čempionato etapas.

Ketvirtadienį vykęs etapas sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus, 14 komandų varžėsi Vyrų grupėje ir dar 4 ekipos rungtyniavo jaunimo U17 varžybose.

Vyrų grupės prizininkai: Losrita (Vilnius), LKE (Rokiškis) ir Užpaliai (Utenos r.)
Nuotr. Martyna Kravčenkaitė

Vyrų grupėje jau pogrupiuose virė krepšinio aistros, ir čia pirmąjį pralaimėjimą per tris dalyvautus etapus patyrė Losritos krepšininkai, kuriuos pogrupio varžybose palaužė Rokiškio atstovai LKE, šįkart debiutavę čempionate. Galiausiai šios dvi komandos sėkmingai įveikė atkrintamųjų ruožą ir dar kartą susitiko jau finale. Finale Losrita jau įrodė savo pranašumą, prieš traumų išretintus varžovus ir dar kartą triumfavo AIBĖ 3x3 čempionate. Losrita laimėjo trečiąjį etapą iš eilės ir su 300 turnyrinių taškų pakilo į antrąją turnyrinės lentelės poziciją. Losritos komandos garbę šiame etape gynė Deimantas Pavlovskis, Andrius Gaidys, Gediminas Povilauskas ir Tomas Malimenkovas.

Trečiąją vietą šiame turnyre iškovojo dar vieni debiutantai - Užpaliai, kurie mažajame finale nugalėjo čempionato lyderius Honolulu atstovus. Honolulu su 370 taškų vis dar tvirtai pirmauja bendroje čempionato įskaitoje, trečioje vietoje žengia dar viena Utenos komanda Time Team, o ketvirti - Roksala iš Rokiškio rajono.

Turnyras Rokiškyje sutraukė gausų ne tik žaidėjų, bet ir sirgalių būrį
Nuotr. Martynas Karaliūnas

Jaunimo varžybose sėkmingiausiai sekėsi Stumbro (Panevėžys) krepšininkams, kurie grupės varžybose susitvarkė su visais varžovais, o finale nugalėjo rokiškėnus Alfas. Stumbro komandą atstovavo Domas Paplavuchinas, Marius Aleliūnas ir Emilija Vienažinskaitė. Treti U17 grupėje liko uteniškiai And One, mažajame finale įveikę vienvaldžius turnyrinės lentelės lyderius Žalgiris-3 iš Rokiškio. Žalgiris-3 pirmą kartą šį sezoną liko be apdovanojimų.

Už pagalbą pravedant penktąjį AIBĖ 3x3 čempionato etapą dėkojame UAB Svaita ir Rokiškio kūno kultūros ir sporto centrui.