Lygos apdovanojimai
Pražangos
2024-02-17 Techninė pražanga
2024-02-17 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Joniškio SK Vieningi
2024-02-16 Techninė pražanga

Rokiškio Entuziastai
2024-02-17 Techninė pražanga

Vasario 16 diena sekmadienis Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje nebuvo įprastas, šią svarbią Lietuvai dieną čia nuo ryto iki vakaro šurmuliavo didžiulė krepšinio mėgėjų ir entuziastų minia, kuriuos sukvietė 3x3 krepšinio turnyras NARESTA ir VTDK švenčia 02/16. Pirmą kartą organizuotame turnyre, kurį kartu su Mažų miestelių krepšinio lyga rengė ir VTDK viešųjų ryšių specialistas Deividas Aukštuolis varžėsi 38 įvairaus amžiaus komandos ir 143 žaidėjai nuo pačių jauniausiųjų iki jau sukaupusių didžiulį patirties bagažą.

Pačių jauniausių turnyro dalyvių kovos sutraukė ir didžiulį būrį sirgalių
Pačių jauniausių turnyro dalyvių kovos sutraukė ir didžiulį būrį sirgalių

U11 grupėje Snaiperio akademijos krepšininkų būrys ir dviguba pergalė

Kauno krepšinio akademija Snaiperis, vadovaujama trenerio Edgaro Bartuševičiaus į šį turnyrą atvyko net su šešiomis komandomis. Visos komandos varžėsi U11 amžiaus grupėje ir nieko keisto, kad be apdovanojimų neliko. Snaiperio akademijos komandos Nerealieji ir Dream Team užėmė pirmąsias dvi vietas, o trečioji vieta atiteko Šiaulių liūtams mažajame finale įveikusiems dar vieną kauniečių komandą - Lakers. Čempionams atstovavo Oskaras Barysas, Arijus Liutkus, Einaras Šlikta ir Joris Tylūnas, o naudingiausiu šios grupės krepšininku buvo pripažintas Oskaras Barysas. Iš viso U11 amžiaus grupėje varžėsi net 12 komandų, be šešių jau minėtų Snaiperio komandų, buvo ir atstovų iš Rokiškio, Vilniaus, Riešės.

Vasaros derbis tarp 3K ir AMG U13 amžiaus grupėje

U13 amžiaus grupėje varžėsi šešios komandos, o čia geriausiai sekėsi vasarą Lietuvos 3x3 čempionate patirtį kaupusiems vilniečiams 3K ir AMG. Abi šios komandos vėl susitiko ir šio turnyro finale, o pergalę 9:5 iškovojo 3K, kurios garbę šiame turnyre gynė Galius Černeckis, Marius Lazko ir Bernardas Novoselskij. Trečioji vieta atiteko Fortena GO ekipai, rungtynėse dėl trečiosios vietos įveikusiai Skrajūnus. Naudingiausiu šios grupės krepšininku pripažintas čempionų vedlys Bernardas Novoselskij.

Snaiperio delegacijos atstovai vieningai kartu su visais giedojo tautinę giesmę
Snaiperio delegacijos atstovai vieningai kartu su visais giedojo tautinę giesmę

Pasibaigus jauniausių atstovų kovoms visus turnyro dalyvius ir svečius simboliniam Lietuvos gimtadienio paminėjimui sukvietė VTDK žvaigždžių duetas Asta Bagdonavičienė ir Romas Bubnelis, kurie kartu su visais susirinkusiais atliko Lietuvos respublikos himną ir tarė sveikinimo žodį.

Naniet turnyre nepatyrė pralaimėjimo kartėlio ir išsivežė pagrindinį prizą
Naniet turnyre nepatyrė pralaimėjimo kartėlio ir išsivežė pagrindinį prizą

Iš Kėdainių atvykusi Naniet nepaliko vilčių varžovams ir išsivežė pagrindinį prizą

Vyrų grupės komandos varžėsi dėl generalinio turnyro rėmėjo UAB Naresta įsteigto 600 eurų prizinio fondo, tad kova nuo pat pirmųjų rungtynių vyko nuožmiai ir atkakliai, netrūko ir praskeltų lūpų ir ginčų su rungtynių arbitrais, tačiau galiausiai viskas baigėsi taikiai ir įspūdingai dvitaškius metimus pataikusio Justo Sakalausko vedama Kėdainių Naniet komanda tapo šio turnyro čempione bei atsiėmė 350 eurų apdovanojimą. Kartu su Justu Naniet komandoje rungtyniavo Paulius Semaška, Laurynas Danielius ir Povilas Dambrauskas. Antrojoje vietoje Naniet paliko JUZ ketveriukę, o trečioji vieta atiteko AEKK krepšininkams. Geriausiu žaidėju vyrų grupėje buvo pripažintas jau minėtas Justas Sakalauskas sužaidęs išties puikiai visą turnyrą.

Namų sienos nepadėjo Narestos komandai iškovoti apdovanojimų
Namų sienos nepadėjo Narestos komandai iškovoti apdovanojimų

U15 ir U17 amžiaus grupės nepasižymėjo dalyvių gausa, tačiau buvo atvykusių iš labai toli

Be jau minėtų trijų grupių varžybose varžėsi ir U15 bei U17 jaunimo komandos. Šios grupės itin daug dalyvių nesutraukė. Penkiolikmečių tarpe kovojo penkios komandos, o dar trys varžėsi U17 grupėje. Geriausia U15 grupės komanda tapo Menininkai iškovoję visas pergales, antri liko VKM III atstovai, o trečioji vieta atiteko Skorpionams. Menininkų komandoje žaidė Ignas Zagorskas, Deividas Pavliukoit ir Lukas Pičuginas. Ketvirtojoje vietoje liko net iš Raseinių rajono iki Vilniaus atvykę Viduklės miestelio krepšininkai. Septyniolikmečių tarp čempionais tapo Perspektyvumas, atstovaujamas Edmundo Dovilčio, Regimanto Ciūnio, Kristian Kupriaščenk ir Ervino Logunovo. Antri liko VKM III, o trečioji vieta atiteko Zarasų Vyčiui. Naudingiausiais žaidėjais šiose amžiaus grupėse buvo pripažinti Ignas Zagorskas iš Menininkų ir Kristian Kupriaščenk iš Perspektyvumo komandos.

Generalinis šio turnyro rėmėjas - UAB Naresta
Generalinis šio turnyro rėmėjas - UAB Naresta

Visi turnyro prizininkai buvo apdovanoti medaliais taip pat gausiomis mūsų rėmėjų ir partnerių dovanomis, o svarbiausia pilietiškai paminėjo vasario 16-ąją ir turiningai praleido sekmadienį. Apdovanojimus įteikė UAB Naresta atstovas Artūras Minevičius.

Ačiū visiems dalyvavusiems, o labiausiai dėkojame mūsų turnyro generaliniam rėmėjui UAB Naresta, taip pat Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijai, Sostinės krepšinio mokyklai ir visiems kitiems prisidėjusiems prie šios gražios šventės.

Turnyro nuotraukų galerija

Visi rezultatai, komandų sudėtys

Komentarai:
Ši naujiena dar neturi komentarų. Būk pirmas, išreiškęs savo nuomonę!
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.