Lygos apdovanojimai
Pražangos
2023-12-02 Techninė pražanga
2023-11-25 Techninė pražanga
2023-03-25 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Joniškio SK Vieningi
2023-12-02 Techninė pražanga

Nuotr.: Arvidas Šimulis
Nuotr. Arvidas Šimulis

Kovo 12 dieną dėl koronaviruso sukeltos krizės ir karantino Lietuvoje buvo sustabdytas ir Mažų miestelių krepšinio lygos čempionatas. Čempionatas buvo sustabdytas vos prasidėjus atkrintamosioms varžyboms ir čempionate vis dar likus dalyvauti 35 iš 38 komandų.

Lietuvos Respublikos Vyriausybei sušvelninus karantino apribojimus atsirado galimybė čempionatą pratęsti jau birželio mėnesį, tad buvo surengtas komandų vadovų balsavimas, kuriame į vieną iš keturių čempionato direktoriaus pateiktų čempionato užbaigimo variantų pasisakė 33 komandos.

Variantai:

1. Čempionatą pratęsti nuo 2020-06-12 ir užbaigti liepos mėnesio pabaigoje.
2. Čempionatą pratęsti nuo 2020-06-12 ir žaisti iki 2020-06-30, finalinius ketvertus žaisti rugsėjo mėn.
3. Čempionatą pratęsti rugpjūčio mėn. pabaigoje ir užbaigti spalio mėn. pradžioje.
4. Nutraukti čempionatą, neskelbti prizininkų, o sutaupytas lėšas panaudoti ateinančiam sezonui.

Komandos balsus atidavė tik už tris iš keturių pateiktų variantų, nė vieno balso nesulaukė antrasis variantas. Atkakliausiai balsavimas vyko B divizione kur 12 komandų savo balsus atidavė labai netolygiai, čia vos vieno ir paskutinio balso persvara buvo nulemta galutinis čempionato pratęsimo scenarijus. Jeigu paskutinis balsas būtų buvęs kitoks, B diviziono kovos galėjo būti pratęstos ir birželį.

Susumavus visus balsus 21 balsą gavo 3 variantas, todėl šiuo komandų balsavimu priimta, jog čempionatas nuo sustabdymo momento toliau tęsis rugpjūčio mėnesio pabaigoje, o galutinis jo finišas planuojamas spalio mėnesio pradžioje. Dar bus diskutuojama dėl galutinio čempionato modelio, gali būti atsisakyta pusfinalių serijų ir po ketvirtfinalio iškart žaidžiami finaliniai ketvertai, tačiau tai vėlgi lems komandų pozicijos.

Galutiniai balsavimo rezultatai:
1 variantas - 4 balsai
2 variantas - 0 balsų
3 variantas - 21 balsas
4 variantas - 8 balsai
Nebalsavo - 2

Balsų pasiskirstymas pagal atskirus divizionus:

A divizonas
1 var. - 0
2 var. - 0
3 var. - 5
4 var. - 2
Nebalsavo - 1

B divizonas
1 var. - 4
2 var. - 0
3 var. - 5
4 var. - 3

C divizonas
1 var. - 0
2 var. - 0
3 var. - 6
4 var. - 1

35+ divizonas
1 var. - 0
2 var. - 0
3 var. - 5
4 var. - 2
Nebalsavo - 1

Iki susitikimo rugpjūčio mėnesį, o vasarą kviečiame leisti aktyviai ir  dalyvauti Lietuvos 3x3 čempionate. Sekite čempionato informaciją socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram.

Komentarai:
Ši naujiena dar neturi komentarų. Būk pirmas, išreiškęs savo nuomonę!
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.