Lygos apdovanojimai
Pražangos komandoms

Trakiškio RomeoGYM
2023-02-04 Techninė pražanga

Praėjusį sezoną lygos varžybose dalyvavo 38 krepšinio mėgėjų komandos
Praėjusį sezoną lygos varžybose dalyvavo 38 krepšinio mėgėjų komandos
Nuotr. Jovydas Muravjovas

Mažų miestelių krepšinio lyga kviečia Lietuvos miestelių, kaimų ar bendruomenių krepšinio mėgėjus burtis į komandas ir dalyvauti jau XXIII-ajame MMKL čempionate. Kaip jau tapo įprasta komandas kviečiame registruotis į tris pajėgumo divizionus (A, B ir Veteranų 35+).

Čempionato komandos bus suskirstytos į pogrupius kiek įmanoma išlaikant geografinį principą ir savo kovas pradės trijuose divizionuose - A, B ir 35+. Po pirmojo etapo, prasčiausios A diviziono komandos pratęs kovas B diviziono antrajame etape, o blogiausios B diviziono komandos suformuos naują C divizioną ir ten pratęs savo sezoną. Į atkrintamąsias varžybas A ir B divizionuose nepatekusios komandos sezoną pratęs žemesnio diviziono atkrintamosiose. Tokiu būdu padidės minimalus sužaistų rungtynių skaičius ir atsiras šansas užbaigti sezoną pergalingai. Visuose divizionuose varžybos baigsis finalinio ketverto turnyrais, kuriuose ir paaiškės stipriausios komandos. Iš viso bus apdovanota net 12 įvairaus lygio komandų.

Žaidėjai rungtyniaujantys LKL, NKL ar RKL komandose (ar atitinkamosiose užsienio lygose) čempionate dalyvauti neturi teisės. Kitos mėjiškos lygos nėra ribojamos. Plačiau apie apribojimus ir kitus reikalavimus skaitykite nuostatuose.

Pagrindinės rungtynių dienos yra šeštadienis ir sekmadienis, tačiau atskirais atvejais rungtynės gali būti vykdomos ir kitomis savaitės dienomis. A divizione leidžiama rungtyniauti tik normalių išmatavimų sporto salėse (su pilna tritaškio linija), B ir 35+ diviziono varžybose komandos, kurios neturi standartinių išmatavimų sporto salių gali rungtyniauti ir mažesnėse aikštėse (su nepilna tritaškio linija, galioja išlygos atkrintamosioms).

Kiekvienas rungtynes aptarnaus du aikštės teisėjai, o detali rungtynių statistika bus vedama kompiuteriu ir gyvai transliuojama lygos svetainėje. Teisėjus ir statistikos operatorių paskiria bei apmoka lyga. Rungtynes priimanti komanda privalo pasirūpinti laikininku ir sekretoriumi (protokolo pildyti nereikia).

Startiniai mokesčiai

A ir B divizionuose - 700 Eur komandai.

Veteranų 35+ (gimę 1986 m. ir vyresni) divizione - 600 Eur komandai.

Yra galimybė mokėti dalimis.

Registracija (pratęsta iki spalio 12 d.)

Komandos norinčios dalyvauti 2020-2021 metų čempionate iki šių metų spalio 12 dienos el.paštu [email protected] pateikti vardinę paraišką bei kokybiškas žaidėjų foto nuotraukas elektroniniu formatu (jeigu jų nėra mūsų duomenų bazėje, jau dalyvavusiems žaidėjams nebūtina). Taip pat prašome pateikti komandinę nuotrauką ir klubo logotipą (jeigu turite).

Planuojama čempionato pradžia spalio 23-25 dienomis arba spalio 31 dieną.

Kilus klausimams maloniai prašome susisiekti žemiau nurodytais kontaktais. Taip pat kviečiame teikti pasiūlymus dėl nuostatų pakeitimų ar papildymų.

Daugiau informacijos

MMKL direktorius Martynas Karaliūnas
Tel.: 860003689
El.p.: [email protected]
Internete: www.mml.lt ir www.facebook.com/mmlyga

Dokumentai

2020-2021 metų nuostatų projektas (2020-09-16 redakcija)

Paraiškos forma

Komentarai:
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.