Lygos apdovanojimai
Pražangos komandoms

Trakiškio RomeoGYM
2023-02-04 Techninė pražanga

Nuotr.: Lukas Valvonis
Nuotr. Lukas Valvonis

Mažų miestelių krepšinio lyga kviečia Lietuvos miestų, rajonų, miestelių, kaimų ar bendruomenių krepšinio mėgėjus burtis į komandas ir dalyvauti XXIII-ajame MMKL čempionate. Komandas kviečiame registruotis į tris pajėgumo divizionus (A, B ir 35+).

Po pirmojo varžybų etapo į A diviziono atkrintamąsias nepatekusios komandos kovas pratęs B divizione, o B diviziono silpniausios komandos tęs kovas dėl C diviziono nugalėtojų vardo.

35+ divizione šiemet gali dalyvauti žaidėjai gimę 1987 metais ir vyresni.

Nuostatuose gali būti daromos išimtys dėl tam tikrų miestų ar rajonų komandų dalyvavimo pagal atskirą prašymą.

Čempionato komandos bus suskirstytos į pogrupius kiek įmanoma išlaikant geografinį principą, jeigu nesusidarys reikiamas skaičius A ir B divizionams, komandos varžybas pradės viename pajėgumo divizione ir po to pagal pasiektus rezultatus išsiskirstys po atitinkamo lygio divizionus. Planuojama, kad iš viso bus apdovanota net 12 įvairaus lygio komandų.

MMKL A diviziono čempionai bus apdovanoti tradiciniais ir išskirtiniais Mažų miestelių lygos apdovanojimais - sidabro žiedais.

Žaidėjai rungtyniaujantys LKL, NKL ar RKL komandose (ar atitinkamosiose užsienio lygose) čempionate dalyvauti neturi teisės. Kitos mėjiškos lygos nėra ribojamos. Plačiau apie apribojimus ir kitus reikalavimus skaitykite nuostatuose.

Dalyvauti varžybose galės tik žaidėjai turintys galiojantį galimybių pasą (nebent Vyriausybės bus nustatyta kitaip).

Kiekvienas rungtynes aptarnaus du aikštės teisėjai, o detali rungtynių statistika bus vedama kompiuteriu ir gyvai transliuojama lygos svetainėje. Teisėjus ir statistikos operatorių paskiria bei apmoka lyga. Rungtynes priimanti komanda privalo pasirūpinti laikininku (protokolo pildyti nereikia).

Startinis mokestis

900 Eur sezonui komandai. Galima mokėti dalimis.

Registracija

Pirminė registracija - iki rugsėjo 30 dienos el. paštu [email protected]mml.lt atsiųsti komandos pavadinimą, miestelį ir nurodyti divizioną, kuriame dalyvausite.

Galutinė registracija - iki spalio 7 dienos el. paštu [email protected] atsiųsti užpildytą komandos paraišką (forma žemiau), pateikti žaidėjų foto nuotraukas (jeigu jie nėra žaidę mūsų turnyruose iki šiol) ir įmokėti ne mažiau 30 proc. patvirtinto startinio mokesčio.

Planuojama čempionato pradžia spalio 16-17 arba 23-24 dienomis.

Kilus klausimams maloniai prašome susisiekti žemiau nurodytais kontaktais. Taip pat kviečiame teikti pasiūlymus dėl nuostatų pakeitimų ar papildymų.

Daugiau informacijos

MMKL direktorius Martynas Karaliūnas
Tel.: 8 600 03689
El.p.: [email protected]
Internete: www.mml.lt ir www.facebook.com/mmlyga

Dokumentai

Paraiškos forma

Nuostatų projektas (2021-09-06 redakcija)

Komentarai:
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.