Praėjusį savaitgalį Mažų miestelių krepšinio lygoje baiginėjosi A ir 35+ divizionų ketvirtfinalių serijos, taip pat buvo sužaisti paskutinieji Taurės aštuntfinalių susitikimai.

Baisogalos krepšininkai gina paskutiniojo 35+ čempionato titulą
Nuotr. Rimantas Benaitis

Baisogala pratęsimą žaidė keturiese, tačiau atsilaikė

Baisogaloje vyko lemiamas 35+ diviziono ketvirtfinalio susitikimas, kur vietos Auridanos veteranai priėmė svečius iš Žiežmarių krepšinio klubo. Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo Baisogalos krepšininkai, kurie pirmuosius du kėlinukus praktiškai dominavo aikštelėje. Vis dėlto po didžiosios pertraukos vaizdas pasikeitė ir iniciatyvą perėmusi Žiežmarių komanda visais būdais stengėsi išgelbėti savo sezoną. Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti dvi minutes Arvydas Pūras dviem baudų metimais išlygino rungtynių rezultatą, o per likusį laiką daugybės progų pasižymėti neišnaudojo nei viena komanda ir rungtynių baigtis buvo perkeltą į papildomą 5 minučių laiką.

Pratęsime dėl išnaudoto pražangų limito Baisogalos komandai padėti jau nebegalėjo trys žaidėjai, tad vos septyniese susirinkusi aikštelės šeimininkų komanda lemiamas akimirkas turėjo žaisti turėdama žaidėjų deficitą. Vis gi tai baisogališkiams nesutrukdė pratęsimą jie sužaidė sėkmingai ir galiausiai privertė Žiežmarius kapituliuoti - 88:85.

Baisogalos komanda pateko tarp keturių geriausių 35+ diviziono komandų ir pusfinalyje iki 2 pergalių susitiks su Balbieriškio veteranais.

Dembavos krepšininkai iš aštuntfinalio žengė tiesiai į pusfinalį
Nuotr. Rimvydas Ančerevičius

Artūro Jurgelionio taškai Dembavai dovanojo bilietą į Taurės pusfinalį

Pirmąjį Taurės varžybų aštuntfinalio mačą Mažeikiuose Dembavos krepšininkai buvo pralaimėję 7 taškais, tad atsakomajame jų tikslas buvo laimėti didesne persvara. Rungtynės prasidėjo lygiai, tačiau vėliau savoje aikštelėje rungtyniavusi Dembava įgijo šiokią tokią persvarą, kuri laikėsi iki pat rungtynių pabaigos. Ant ribos balansavusią Dembavos komandą rungtynių pabaigoje išgelbėjo Artūras Jurgelionis pataikęs du baudos metimus ir padidinęs savo komandos persvarą iki 8 taškų. Dembava laimėjo rezultatu 79:71.

Paaiškėjus, kad dėl finansinių sunkumų toliau sezono nebetęs Varėnos komanda, Dembavos komandai įskaityta pergalė ir Taurės varžybų ketvirtfinalyje, taigi Panevėžio rajono atstovai jau laukia savo varžovų pusfinalyje. Pusfinalyje jų priešininkais bus Rietavo Plungės lagūnos ir Akmenės rajono Patriots 35+ komandų akistatą laimėsianti ekipa.

Ateinantį savaitgalį lygoje toliau pilnu tempu tęsis atkrintamosios varžybos. A ir 35+ divizionuose startuos pusfinalių susitikimai, B diviziono ir Taurės varžybose vyks ketvirtfinaliai.

Vaidas Goncerauskas demonstravo puikią gynybą ir perėmė 6 kamuolius
Nuotr. Nedas Narutavičius

Geriausi savaitės pasirodymai

Į jaunystę sugrįžo Akmenės krepšinio veteranas Evaldas Radionovas surinkęs beveik pusšimtį naudingumo balų ir daręs ką norėjęs su varžovų gynyba, vos vieno rezultatyvaus perdavimo iki galingo trigubo dublio pergalingose rungtynėse pritrūko Juozui Blažiui, o dėl kamuolių įspūdingai kovojo Gediminas Bražėnas.