Lygos apdovanojimai
Pražangos
2024-04-21 Techninė pražanga
2024-04-20 Techninė pražanga
2024-04-20 Techninė pražanga
2024-04-13 Techninė pražanga
2024-04-13 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Joniškio SK Vieningi
2024-04-20 Techninė pražanga

Mažų miestelių krepšinio lyga kviečia Lietuvos miestų, rajonų, miestelių klubų ar sporto centrų komandas dalyvauti ilgas tradicijas turinčiame, jau XXIV-ajame MMKL čempionate. Komandas kviečiame registruotis į du pajėgumo divizionus (A ir 35+).

Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Po pirmojo varžybų etapo komandos pagal pasiektus rezultatus bus suskirstomos į atskirus pajėgumo divizionus ir žais su panašaus pajėgumo komandomis.

35+ divizione šiemet gali dalyvauti žaidėjai gimę 1988 metais ir vyresni.

Nuostatuose gali būti daromos išimtys dėl didžiųjų Lietuvos miestų ar rajonų komandų dalyvavimo pagal atskirą prašymą.

Čempionato komandos bus suskirstytos į pogrupius kiek įmanoma išlaikant geografinį principą, jeigu nesusidarys reikiamas skaičius A ir B divizionams, komandos varžybas pradės viename pajėgumo divizione ir po to pagal pasiektus rezultatus išsiskirstys po atitinkamo lygio divizionus. Planuojama, kad iš viso bus apdovanota net 12 įvairaus lygio komandų.

MMKL A diviziono čempionai bus apdovanoti tradiciniais ir išskirtiniais Mažų miestelių lygos apdovanojimais - sidabro žiedais.

Praėjusį sezoną sidabro žiedais pasidabino Velžio (Panevėžio r.) krepšininkai
Praėjusį sezoną sidabro žiedais pasidabino Velžio (Panevėžio r.) krepšininkai
Nuotr. Paulius Žukauskas

Žaidėjai rungtyniaujantys LKL, NKL ar RKL komandose (ar atitinkamosiose užsienio lygose) čempionate dalyvauti neturi teisės. Išimtis taikoma ne daugiau kaip 3 žaidėjams komandoje gim. 2004 m. ar jaunesniems.

Kiekvienas rungtynes aptarnaus du aikštės teisėjai, o detali rungtynių statistika bus vedama kompiuteriu ir gyvai transliuojama lygos svetainėje. Teisėjus ir statistikos operatorių paskiria bei apmoka lyga. Rungtynes priimanti komanda privalo pasirūpinti laikininku (protokolo pildyti nereikia).

Startinis mokestis

Planuojamas starto mokestis 1300 Eur sezonui komandai. Galima mokėti dalimis.

Registracija

Iki spalio 3 dienos el. paštu [email protected] atsiųsti užpildytą komandos paraišką (forma žemiau), pateikti žaidėjų foto nuotraukas (jeigu jie nėra žaidę mūsų turnyruose iki šiol) ir įmokėti ne mažiau 30 proc. patvirtinto startinio mokesčio.

Planuojama čempionato pradžia spalio 15-16 dienomis.

Kilus klausimams maloniai prašome susisiekti žemiau nurodytais kontaktais. Taip pat kviečiame teikti pasiūlymus dėl nuostatų pakeitimų ar papildymų.

Daugiau informacijos

MMKL direktorius Martynas Karaliūnas
Tel.: 8 600 03689
El.p.: [email protected]
Internete: www.mml.lt ir www.facebook.com/mmlyga

Dokumentai

Paraiškos forma

Nuostatų projektas (2022-09-02 redakcija)

Komentarai:
Ši naujiena dar neturi komentarų. Būk pirmas, išreiškęs savo nuomonę!
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.