Mažų miestelių krepšinio lygoje baigėsi dar viena čempionato savaitė, kuri prasidėjusi ketvirtadienio vakarą finišavo sekmadienį popiet.

Čempionai krito antrą kartą iš eilės, šįkart namuose

Čempioniškos pagirios kol kas kankina praėjusio sezono MMKL nugalėtojus Velžio BC Velžys krepšininkus. Velžio krepšininkai šeštadienį 85:93 nusileido Joniškio SK Vieningiems ir patyrė jau antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Šeštadienio rungtynėse vyko apylygė kova, tačiau ketvirtajame kėlinyje svečiai iš Joniškio spurtavo ir įgijo apčiuopiamą persvarą (71:62). Kėliniui artėjant prie pabaigos du tritaškius pataikė Audrius Žilinskas, taškus pridėjo Justas Četkauskas, o galiausiai lemiamu dvitaškiu rezultatą išlygino Justinas Pomeckis ir komandoms teko žaisti papildomas penkias minutes. Pratęsime joniškiečiai nebejuokavo ir sužaidę užtikrintai išsivežė iš Velžio pergalę rezultatu 93:85.

Joniškio krepšininkai pagilino Velžio komandos duobę
Nuotr. MMKL

Andrius Skvarčinskas nugalėtojams pelnė 17 taškų, 16 pridėjo Paulius Klemas (9 atk. kam., 8 rez. perd., 1/9 trit.). Aikštelės šeimininkų neišgelbėjo ir trigubas Justo Četkausko dublis - 20 taškų, 14 rez. perdavimų ir 11 atk. kamuolių. 18 taškų J.Pomeckio sąskaitoje.

Nelaimėjusių komandų dvikovoje pergalę išsivežė svečiai

Dvi iki šiol nelaimėjusios komandos sekmadienį susitiko Šilalėje. Čia Mindaugą Katiną susigražinusi Pajūrio Jūra priėmė svečius iš Panevėžio rajono Trakiškio RomeoGYM. Komandos žaidė puolamąjį krepšinį ir apie gynybą daug stengėsi negalvoti, o tokiame žaidime kaip žuvis vandenyje jautėsi vikrusis Trakiškio atstovas Danas Rauka ir pats pelnydamas taškus ir rezultatyviai asistuodamas komandos draugams. Trakiškio RomeoGYM krepšininkai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 108:90 ir turnyrinėje lentelėje į pergalių skiltį pagaliau įsirašę pirmąjį tašką.

Danas Rauka vedė komandą į pirmąją pergalę čempionate
Nuotr. Sergejus Gvildys

D.Rauka savo komandai pelnė 30 taškų (10/14 dvit.), Donatas Kasarauskas pridėjo 5 tolimus metimus ir surinko 27 taškus. Pajūrio ekipoje M.Katinas surinko 25 taškus, 15 - Roko Jakšto kraityje.

35+ divizione sėkminga Akmenės komandos savaitė

Dvi rungtynes čempionate per praėjusią savaitę žaidė Akmenės veteranai, kurie savaitę pradėjo atkeltomis namų rungtynėmis ketvirtadienio vakarą. O ketvirtadienis priklausė Akmenės komandos lyderiui Evaldui Radionovui, kuris žaidė tiesiog įstabiai ir pelnęs 44 taškus iš 75 dovanojo savo komandai pergalę. Akmenės veteranai įveikė Mažeikių VSK rezultatu 75:69.

Evaldas Radionovas per dvi rungtynes vidutiniškai pelnė po 43,5 taško
Nuotr. Matas Baranauskas

Mažeikių komandoje galingą dvigubą dublį surinko Vilius Štombergas, pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 15 atšokusių kamuolių.

Šeštadienį Akmenėje viešėjo Dembavos Rezus veteranai, kurie bandė pristabdyti E.Radionovą, tačiau formą įgavęs akmeniškis skriaudė ir varžovus iš Panevėžio rajono. Šįkart Akmenė laimėjo 100:67, o Evaldas pelnė 43 taškus ir buvo netoli keturgubo dublio.

Kitose 35+ diviziono rungtynėse pergales iškovojo Užpalių ir Rietavo krepšininkai. Užpaliai išvykoje 89:69 įveikė Žiežmarius ir įsirašė labai svarbų tašką, o Lardžas savo aikštelėje 89:62 nepasigailėjo antrą kartą per savaitę lygoje rungtyniavusių Mažeikių.

Justas Četkauskas fiksavo net 14 rezultatyvių perdavimų
Nuotr. MMKL

Geriausi savaitės pasirodymai

Šįkart gausiausiai žiūrovų rinkosi į Rietavo areną, kur susirinko pusšimtis, o jau kelis kart straipsnyje minėtas Evaldas Radionovas neišvengė ir keletos nominacijų garbės lentoje.

Lankomumas - Rietavo Lardžas, L.Ivinskio gimnazija, 50 žiūrovų

Efektyvumas - Evaldas Radionovas (Akmenės Akmenė 35+) 55, pagerintas sezono rekordas
Pelnyti taškai - Evaldas Radionovas (Akmenės Akmenė 35+) 44, pagerintas sezono rekordas
Atkovoti kamuoliai - Vilius Štombergas (Mažeikių VSK 35+) 15
Rezultatyvūs perdavimai - Justas Četkauskas (Velžio BC Velžys) 14, pakartotas sezono rekordas
Perimti kamuoliai - Evaldas Radionovas (Akmenės Akmenė 35+) 8, pakartotas sezono rekordas