Mažų miestelių krepšinio lygos čempionate šį savaitgalį įvyko dar penkerios dvikovos. Kavarsko vyrai toliau išliko vienvaldžiais A diviziono lyderiais, o 35+ divizione pirmąją pergalę pavyko iškovoti Žiežmarių komandai.

Kavarskas išlieka vienvaldis A diviziono lyderis

Rungtynės Joniškyje prasidėjo lygiai, tačiau po ilgosios pertraukos šio sezono lygos favoritai spurtavo pasiųsdami aikštelės šeimininkus į nokdauną iš kurio jiems pakilti jau nebepavyko. Galiausiai Kavarsko krepšininkai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 80:64 ir į savo sąskaitą įsirašė jau penktąjį laimėjimą šį sezoną. Pirmajame rate Kavarskui dar liko vienerios rungtynės - namuose su Pajūrio Jūra.

Joniškio krepšininkai namuose neįkando vieniems iš čempionato favoritų
Nuotr. Aira Tamošaitytė

Rezultatyviausiai Joniškyje žaidė Kavarsko krašto puolėjas Juozas Milius, pelnęs 21 tašką, 20 pridėjo Tomas Markevičius. SK Vieningi komandos gretose starto penketo žaidėjai surinko vos 15 taškų, o rezultatyviausiai žaidė nuo suolo kilę Tomas Mikalauskas ir Gedas Jankevičius pasižymėję po 13 pelnytų taškų.

Šarūno Stalmoko vedami mosėdiškiai šventė ketvirtąją pergalę iš eilės
Nuotr. Laurynas Kulikauskas

Mosėdis dar kartą palaužė Kelmę ir šoktelėjo į pirmąją vietą

B divizione pergalių seriją iki keturių iš eilės pratęsė Mosėdžio Gimnazijos krepšininkai, kurie savo aikštelėje po atkaklios kovos 78:76 palaužė Kelmės KK Tritaškį. Didžiąją rungtynių dalį pirmavo Skuode rungtyniaujantys aikštelės šeimininkai, tačiau likus minutei baudos metimais Mantvydas Šimkus išlygino rezultatą, vis dėlto per likusį laiką mosėdiškiai pataikė 2 baudos metimus iš 4, o Kelmės krepšininkų bandymai tikslo nepasiekė ir Mosėdis iškovojo dar vieną pergalę. Vienintelę nesėkmę čempionate Mosėdžio komanda patyrė čempionato starte kuomet namuose nusileido Viekšniams.

18 taškų prie komandos pergalės prisidėjo Šarūnas Stalmokas, 14 taškų pelnė ir 15 kamuolių atkovojo Rokas Žilinskis. Kelmės komandoje M.Šimkus surinko 19 taškų, 16 pridėjo Karolis Jankus.

Kitose to paties pogrupio rungtynėse Viekšnių krepšininkai išvykoje 68:59 palaužė Menčių VMG ekipą.

Žiežmarių krepšininkai pirmąją pergalę pasiekė po sunkios kovos

Pagaliau čempionate atsidarė ir Žiežmarių krepšinio klubas

Pirmąją pergalę šiame sezone pagaliau pavyko pasiekti Žiežmarių krepšinio klubo 35+ diviziono komandai. Šeštadienio popietę Žiežmariuose susitiko būtent dvi iki šiol be pergalių žaidusios komandos Žiežmariai ir Akademija. Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau varžovai sugrįžo į žaidimą ir nuolat alsavo priešininkams į nugarą. Vis dėlto lemiamame ketvirtyje tiksliau žaidė žiežmariškiai, kurie nugalėjo 81:65 ir pridėjo pirmąją pergalę prie savo pavadinimo turnyrinėje lentelėje.

Žiežmarius į pergalę vedė 22 taškus pelnęs Darius Gervickas, po 16 pridėjo Arvydas Pūras ir Marius Radvilas. Akademijos VDU ŽŪA komandoje dvigubu dubliu pasižymėjo Donatas Petrauskas, pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 10 kamuolių. 16 taškų surinko Danas Laurinavičius.

35+ divizione eilinę, tačiau sunkiausią pergalę šiame sezone pasiekė Balbieriškio krepšininkai, kurie išvykoje 86:76 tik ketvirtajame kėlinyje palaužė Užpalių komandos pasipriešinimą.

Albertas Jakubauskas surengė dar vieną dominuojantį pasirodymą
Nuotr. Aistė Morkvėnaitė

Geriausi savaitės pasirodymai

Daugiausiai žiūrovų šį savaitgalį susirinko pasižiūrėti Joniškio ir Kavarsko akistatos, o aikštelėse dar vieną puikų pasirodymą surengė Balbieriškio komandos lyderis Albertas Jakubauskas, kuris tiesioginėje akistatoje įveikė kitą ilgametį lygos žaidėją Tomą Markevičių.

Lankomumas - Joniškio SK Vieningi, Joniškio Saulės pagrindinė mokykla, 32 žiūrovai

Efektyvumas - Albertas Jakubauskas (Balbieriškio Balbieriškis-Randers 35+) 42
Pelnyti taškai - Tomas Markevičius (Užpalių Užpaliai 35+) 34
Atkovoti kamuoliai - Rokas Žilinskis (Mosėdžio Gimnazija) 15
Rezultatyvūs perdavimai - Albertas Jakubauskas (Balbieriškio Balbieriškis-Randers 35+) 12
Perimti kamuoliai - Arvydas Pūras (Žiežmarių KK Žiežmariai 35+) ir Rokas Narkus (Mosėdžio Gimnazija) po 5
Blokuoti metimai - Paulius Remeika (Viekšnių Patriots) ir Dovydas Žiauberis (Kelmės KK Tritaškis) po 4