Praėjusį savaitgalį lygoje prasidėjo 35+ ir B divizionų pusfinalių kovos, taip pat buvo sužaistas lemiamas B diviziono ketvirtfinalio serijos, kurioje prireikė trečiųjų rungtynių, susitikimas.

Du Tado Kundelio tritaškiai nulėmė Akmenų pergalę namuose

Pergale 35+ pusfinalį pradėjo čempionų titulą ginantys Trakiškio Akmenys, kurie savo aikštelėje po inirtingos ir emocingos kovos 78:77 palaužė tarp geriausių 35+ komandų prasibrovusią Akmenės Akmenę. Rungtynės vyko tarsi ant svarstyklių, pirmavo tai vieni tai kiti, taip pat vyko ir paskutinės ketvirtojo kėlinio minutės. Rezultatui esant lygiam ir likus žaisti 5 sekundes pražangą išprovokavo Akmenės vidurio puolėjas Gintaras Kukanauskas, kuris realizavo du baudos metimus ir išvedė savo komandą į priekį. Trakiškio Akmenų strategas Modestas Ruškys paėmęs minutės pertraukėlė paruošė puikią ataką ir laisvas iš aikštelės kampo atakavęs Tadas Kundelis neklydo. Taiklus Tado tritaškis su sirena atnešė pergalę Akmenims 78:77 bei persvarą serijoje 1:0.

Paskutinėje atakoje nuo gynėjų pabėgęs Tadas Kundelis smeigė lemiamą metimą
Nuotr. Živilė Večiorkutė

Rungtynių herojumi tapęs Tadas Kundelis per paskutinę rungtynių minutę pataikė du tritaškius metimus, o rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Dajus Stonys pelnęs 25 taškus, 16 pridėjo Arnas Samalionis.

Akmenės komandoje Evaldas Radionovas pasižymėjo 27 pelnytais taškais, 12 surinko Jordanas Milieška.

Kitas 35+ diviziono pusfinalis buvo be intrigos. Balbieriškio krepšininkai nuo pat rungtynių pradžios išsiveržė į priekį ir rungtynių eigoje nuolat tik didino savo persavarą kol galiausiai Rietavo Lardžas buvo sutriuškintas net 91:55. Antrosios šios serijos rungtynės vyks prieš pat Velykas Rietave.

Kupiškio krepšininkai sezoną pratęs tarp geriausių B divizione
Nuotr. Rolandas Urbonas

Kantrybę pademonstravę kupiškėnai pateko tarp keturių geriausių B divizione

Protingesnį ir kantresnį krepšinį Šilalėje pademonstravę Kupiškio BC Devold krepšininkai žengė į B diviziono finalinį ketvertuką. Kupiškėnai 83:77 palaužė Pajūrio Jūros atstovus ir ketvirtfinalio serijoje triumfavo 2:1. Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie vedami Dovydo Dainauskio pirmavo 8 taškais, tačiau Kupiškio komanda nepasimetė kantriai ir po truputį mažino atsilikimą. Kupiškio komandos gynyba dažnai priversdavo varžovus klysti, o tomis klaidomis pasinaudoję aukštaičiai išlaukė savo šanso ir rungtynių pabaigoje pribaigė varžovus iškovodami pergalę.

Kupiškio komandoje 24 taškus pelnė Arnas Sarapas, 18 pridėjo Tomas Ažusienis. Pajūriškių gretose Dovydas Dainauskis surinko 24 taškus, 17 - Mindaugo Katino sąskaitoje.

Kupiškio komanda šį savaitgalį pradės savo pusfinalio seriją su kaimynais iš Velžio. Tuo tarpu Rokiškio ir Kelmės komandos jau pradėjo pusfinalį. Rokiškyje vykusiose rungtynėse praėjusių metų A diviziono finalininkai Entuziastai priartėjo ir prie B diviziono finalo. Rokiškėnai Kelmės KK Tritaškį palaužė 91:81 ir serijoje pirmauja 1:0. Kitos šios serijos rungtynės vyks jau po švenčių.

Balbieriškio komandos sirgalių armija vis didėja ir garsėja
Nuotr. KK Randers

Geriausi savaitės pasirodymai

Nors tarp lankomiausių salių toliau išlieka Rokiškio KKSC salė, bet atskiro paminėjimo prašosi ir nuolat vis didesnė gerbėjų būrį sutraukianti Balbieriškio komanda. Balbieriškio komanda neabejotinai turės gausų sirgalių palaikymą ir lygos finaliniame ketverte. Tarp asmeninių pasirodymų dominavo Renatas Jegorovas vėl rinkęs galingus rodiklius, o blokus geriausiai dalinti sekėsi dviems Arnams, kurie atliko po du.