Nuvilnijus A diviziono finalų kovoms toliau lygoje vyko kovos dėl patekimo į 35+ diviziono finalą. Dviejų rungtynių neužteko išaiškinti nei vienam finalininkui, tad abiejose serijose praėjusį šeštadienį buvo žaidžiamos lemiamos rungtynės.

Pratęsimo pareikalavusią dramą išgyveno Balbieriškis

Tikrą dramą priminė rungtynės Balbieriškyje kur dėl bilieto į finalą susikovė Balbieriškis-Randers ir Lardžas. Pirmojoje rungtynių dalyje geriau žaidė aikštelės šeimininkai, kuriems buvo pavykę įgyti 15 taškų persvarą. Vis dėlto sudėtingus metimus pataikusi Rietavo komanda ne tik, kad varžovų persvarą panaikino, tačiau dar ir įsiveržė į priekį. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje rezultatui esant lygiam pražangą išprovokuoti pavyko Arvydui Bieliauskui, tačiau abu krepšininko mesti baudos metimai tikslo nepasiekė ir komandos varžybų likimą perkėlė į pratęsimą.

Lemiamus taškus pratęsime pelnė Robertas Ališkevičius
Nuotr. Deividas Petraitis

Pratęsime pirmavo tai vieni tai kiti, o lemiamus taškus likus žaisti apie 40 sekundžių pelnė Robertas Ališkevičius. Per likusią pratęsimo dalį rietaviškiai dar turėjo progų rezultatą persverti, tačiau metimai skriejo pro šalį ir į finalą žengė Balbieriškio komanda laimėjusi 83:82.

Lemiamus taškus pelnęs Robertas Ališkevičius buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose, o 16 taškų dar pridėjo ir Vilius Miglinas. Rietavo Lardžo komandoje Mantas Tomaševičius pelnė 16 taškų ir atkovojo tiek pat kamuolių, 12 pridėjo Martynas Andrijauskas.

Marius Grabskis šiemet debiutuoja 35+ divizione
Nuotr. Aistė Morkvėnaitė

Varžovų šturmą atlaikę Trakiškio Akmenys žengė į finalą

Dar vienas atkaklus pusfinalis vyko Velžyje, kur Trakiškio Akmenys sėkmingiau pradėjo rungtynes ir nežymiai pirmavo, tačiau trečiojo ketvirčio pabaigoje ir ketvirto pradžioje Akmenės Akmenė šįkart į priekį vedama Andrejaus Semionovo pelnė 12 taškų be atsako ir išsiveržė į priekį. Vis dėlto Trakiškio krepšininkams šį varžovų šturmą pavyko atlaikyti, išlaikyti šaltesnius nervus ir galiausiai pergalingai užbaigti rungtynes 84:77.

Marius Grabskis nugalėtojų komandoje buvo rezultatyviausias su 32 pelnytais taškais, 21 pridėjo Svajūnas Rauckis. Andrejus Semionovas Akmenės komandoje rungtynes baigė su 25 taškais ir 14 atkovotų kamuolių.

Balbieriškio komanda 35+ diviziono finale žais antrus metus iš eilės, o Trakiškio Akmenys finale žaidė 2019-2020 metų sezone. Abi komandos paskutinius savo žaistus finalus pralaimėjo, tad šiais metais tikrai lips ant aukščiausios pakylos.

Finalinės 35+ ir B divizionų kovos vyks balandžio 29 dieną Rietave.