Lygos apdovanojimai
Pražangos
2024-04-21 Techninė pražanga
2024-04-20 Techninė pražanga
2024-04-20 Techninė pražanga
2024-04-13 Techninė pražanga
2024-04-13 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Joniškio SK Vieningi
2024-04-20 Techninė pražanga

Mažų miestelių krepšinio lyga kviečia Lietuvos miestų, rajonų, miestelių klubų ar sporto centrų jaunimo bei suaugusių komandas dalyvauti ilgas tradicijas turinčiame jau 26 kartą vyksiančiame MMKL čempionate. Komandos kaip ir praėjusiais metais kviečiamos registruotis į tris pajėgumo divizionus (A, B ir 35+).

35+ divizione šiemet gali dalyvauti žaidėjai gimę 1989 metais ir vyresni. 35+ diviziono žaidėjai taip pat gali žaisti A arba B diviziono komandoje.

Praėjusį sezoną lygoje varžėsi 25 komandos iš visos Lietuvos.

Praėjusį sezoną čempionate pirmą kartą triumfavo Kavarsko (Anykščių r.) atstovai
Praėjusį sezoną čempionate pirmą kartą triumfavo Kavarsko (Anykščių r.) atstovai
Nuotr. Valdas Knyzelis

Čempionato komandos bus suskirstytos į pogrupius kiek įmanoma išlaikant geografinį principą, jeigu nesusidarys reikiamas skaičius A ir B divizionams, komandos varžybas pradės viename pajėgumo divizione ir po to pagal pasiektus rezultatus išsiskirstys po atitinkamo lygio divizionus.

MMKL A diviziono čempionai bus apdovanoti tradiciniais ir išskirtiniais Mažų miestelių lygos apdovanojimais - sidabro žiedais. Sidabro žiedais pagerbti taip pat bus ir 35+ diviziono čempionai.

A ir 35+ divizionų čempionai apdovanojami išskirtiniais žiedais
A ir 35+ divizionų čempionai apdovanojami išskirtiniais žiedais
Nuotr. Matas Baranauskas

Žaidėjai rungtyniaujantys LKL, NKL ar RKL komandose (ar atitinkamosiose užsienio lygose) čempionate dalyvauti neturi teisės. Išimtis taikoma ne daugiau kaip 3 žaidėjams komandoje gim. 2005 m. ar jaunesniems.

Kiekvienas rungtynes aptarnaus du aikštės teisėjai, o detali rungtynių statistika bus vedama kompiuteriu ir gyvai transliuojama lygos svetainėje. Teisėjus ir statistikos operatorių paskiria bei apmoka lyga. Rungtynes priimanti komanda privalo pasirūpinti laikininku (protokolo pildyti nereikia).

Startinis mokestis

Planuojamas maksimalus starto mokestis 1500 Eur sezonui komandai. Galima mokėti dalimis.

Registracija

Iki rugsėjo 25 dienos el. paštu [email protected] atsiųsti užpildytą komandos paraišką (forma žemiau), pateikti žaidėjų foto nuotraukas (jeigu jie nėra žaidę mūsų turnyruose iki šiol) ir įmokėti ne mažiau 30 proc. patvirtinto startinio mokesčio.

Planuojama čempionato pradžia spalio 14-15 dienomis.

Kilus klausimams maloniai prašome susisiekti žemiau nurodytais kontaktais.

Daugiau informacijos

MMKL direktorius Martynas Karaliūnas
Tel.: +370 600 03689
El.p.: [email protected] 
Internete: www.mml.lt, www.facebook.com/mmlyga 

Dokumentai

Paraiškos forma

Nuostatų projektas (08-30 dienos redakcija)

Komentarai:
Ši naujiena dar neturi komentarų. Būk pirmas, išreiškęs savo nuomonę!
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.