2024-04-20 Techninė pražanga
2024-04-13 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Joniškio SK Vieningi

Šią savaitę lygoje buvo žaidžiamos vienerios rungtynės. Antradienio vakarą Velžyje 35+ diviziono Mažosios taurės pusfinalio seriją pratęsė Velžio ir Užpalių komandos.

Reguliariajame sezone penkti finišavę užpaliečiai buvo laikomi šios serijos favoritais ir pirmąjį susitikimą savo aikštelėje Utenoje laimėjo 78:66, tad šiose rungtynėse Velžio krepšininkams norint pratęsti savo sezoną buvo būtina pergalė.

Užpalių krepšininkai sezoną užbaigs kovodami dėl taurės
Nuotr. Aistė Morkvėnaitė

Rungtynes geriau pradėjo rytų Aukštaitijos atstovai, tačiau Irmanto Bžėskio tolimais metimais pasiremdama Velžio ekipa žaidimą išlygino ir į pertrauką išėjo turėdama trapų 4 taškų pranašumą. Po pertraukos komandinį žaidimą demonstravę Užpalių krepšininkai įvedė savo tvarką aikštelėje ir galiausiai nugalėjo varžovus 82:68 bei seriją laimėdami 2:0 tiesiausiu keliu pateko į Mažosios taurės finalą.

Užpalių komandoje 19 taškų pelnė Benas Pelėda, po 16 pridėjo Tomas Markevičius ir Eimantas Žičkus. Sezoną pabaigusių Velžio miestelio atstovų gretose rezultatyviausiai žaidė Audrius Žilinskas, pelnęs 18 taškų, 15 - Irmanto Bžėskio pelnytų taškų grafoje.

Dembavos ir Akademijos serijoje prireiks lemiamų trečiųjų rungtynių
Nuotr. Domas Urbonas

Užpalių komandos varžovai finale paaiškės balandžio pirmąjį savaitgalį, kuomet trečiąsias serijos rungtynes Dembavoje žais vietos Rezus ir Akademijos VDU ŽŪA, abi komandos iki šiol pasidalino po pergalę svečiuose ir serijoje rezultatas lygus - 1:1.

Mažosios taurės finalas planuojamas balandžio 13 dieną.

Evaldas Grubinskas iš varžovų perėmė 3 kamuolius

Geriausi savaitės pasirodymai

Nors įvyko vos vienerios rungtynės garbės lentoje vistiek yra paminėtinų pasiekimų. Justui Vasiliauskui pritrūko vos vieno kamuolio iki 20 atkovotų kamuolių pasikiemo, o miklias rankas gynyboje pademonstravo emocingasis Velžio komandos gynėjas Evaldas Grubinskas.

Naudingumas - Benas Pelėda (Užpalių Užpaliai 35+) ir Justas Vasiliauskas (Velžio Velžys 35+) po 24
Pelnyti taškai - Benas Pelėda (Užpalių Užpaliai 35+) 19
Atkovoti kamuoliai - Justas Vasiliauskas (Velžio Velžys 35+) 19
Rezultatyvūs perdavimai - Eimantas Žičkus (Užpalių Užpaliai 35+), Audrius Žilinskas ir Vytautas Kuzmickas (abu Velžio Velžys 35+) po 4