Pergalę po atkaklios iki paskutinės minutės trukusios kovos MML čempionate šventė Velžio „Velžys“ (Panevėžio raj.). Velžio ekipa išvykoje 64:58 palaužė aikštės šeimininkų Lėno „Partizanų“ (Ukmergės raj.) pasipriešinimą.

Savo aikštelėje žaidę „Partizanai“ rungtyniavo kovingai ir kaip įmanydami priešinosi gražų krepšinį žaidžiančiai Velžio komandai, tačiau rungtynių ketvirtajame kėlinyje velžiškiai buvo priekyje 14 taškų ir atrodė, kad galimybių laimėti Lėnas jau nebeturi.

Rungtynių pabaigoje skubotos Velžio komandos klaidos buvo atvėrusios galimybę „Partizanams“ pakovoti dėl pergalės, tačiau nepavyko.

Rezultatyviausiu žaidimu nugalėtojų komandoje išsiskyrė, jai sumaniai vadovavęs, E.Sriubas, jis surinko 23 taškus, 9 pridėjo T.Svirplys.

Lėno komandai 21 tašką pelnė N.Gailiušis, 19 pridėjo G.Skadailis.