Pergale pirmojo rato kovas užbaigė Giedraičių "Kiemento" (Molėtų raj.) komanda, kuri savo aikštelėje vėlų penktadienio vakarą po pratęsimo 74:69 palaužė Pabradės "Atlantica" (Švenčionių raj.) krepšininkus.

Visos rungtynės vyko bangomis, į priekį įsiverždavo viena komanda, vėliau iniciatyvą perimdavo kita. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje priekyje buvo Pabradės krepšininkai, tačiau gausiai susirinkusių sirgalių palaikomi Giedraičiai sugebėjo išlyginti rezultatą ir išplėšti pratęsimą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė 20 taškų pelnęs Š.Putna, o Pabradės komandos gretose E.Verikas pelnė 26 taškus.