Trileriu baigėsi Aukštaičių provincijos B grupės autsaiderių Pandėlio Pandėlio (Rokiškio raj.) ir Pačeriaukštės BC Pačeriaukštės (Biržų raj.) rungtynės, kuriose prireikė net dviejų pratęsimų, o antrąjį pratęsimą abi komandos dėl išnaudoto pražangų limito žaidė keturi prieš keturis.

Visgi labiau šiame įnirtingame susitikime pasisekė savo aikštelėje žaidusiems pandėliečiams, jie iškvojo pirmąją pergalę čempionate rezultatu 101:97.

Pergalę išplėšti pandėliečiai galėjo ir baigiantis ketvirtajam kėliniui ir baigiantis pirmajam pratęsimui, tačiau M.Karaliūno metimai tikslo nepasiekė ir komandos žaidė papildomą laiką.

Rezultatyviausiai Pandėlio komandoje sužaidė 27 taškus pelnęs Š.Kaladė, o tiek pat taškų Pačeriaukštės gretose pelnė E.Jurgaitis.