Veršių Laisvės (Šakių raj.) komandai paskutinėse reguliaraus sezono rungtynės žūt būt reikėjo pergalės norint patekti į atkrentamąsias, tačiau jiems teko labai pajėgus varžovas Balbieriškio Balbieriškis (Prienų raj.).

Nuo pat rungtynių pradžios užsivedę rungtyniavę veršiškiai laikėsi, tačiau persvaros įgyti nesugebėjo. Trečiajame kėlinyje Balbieriškio komandai spurtavus aikštės šeimininkų pranašumas buvo pasiekęs 18 taškų, tačiau pasiduoti Veršiai dar neketino. Jie kilo į lemiąmą šturmą, aktyviai mažindami persvarą, jie sparčiai vijosi varžovus. Likus keletui sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos J.Jasaitis pataikė tritaškį ir išlygino rungtynių rezultatą - 85:85. Komandoms teko žaisti pratęsimą, kuriame neturėdami ko prarasti Veršių krepšininkai ir toliau žaidė su ugnimi bei nugalėjo 99:94, taip išgelbėdami savo sezoną.

Atkrentamosiose Veršių komandos varžovu bus Trakiškio SK Akmenys (Panevėžio raj.), o Balbieriškis kovos su Keleriškių Laumetriu (Kėdainių raj.).

Veršių komandoje jau minėtas J.Jasaitis pelnė 26 taškus, o Balbieriškio komandoje po 18 taškų surinko M.Boruta ir D.Kandratavičius.