Pergalę paskutinėse sezono rungtynėse iškovojo lygos debiutantė Kudirkos Naumiesčio Bakūžė.Lt (Šakių raj.) komanda, kuri antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 79:70 įveikė svečius iš Kužių (Šiaulių raj.).

Vis dėlto po šios pergalės naumiestiškiai buvo priversti aikštę palikti be šypsenų, pirmosiose rungtynėse patirtas pralaimėjimas 19 taškų skirtumu lėmė, kad į pusfinalį pateko Kužių Kužiai.

Jie pusfinalyje susitiks su ketvirtfinalio etape puikiai pasirodžiusiais Užpalių Užpaliais (Utenos raj.).

Rezultatyviausiai šiose rungtynėse aikštės šeimininkų gretose žaidė A.Bacevičius, pelnęs 26 taškus, o Kužių gretose M.Jankaitis surinko 19.