Atkakli kova vyko Rokiškyje kur aikštės šeimininkai Juodupės Rokvesta (Rokiškio raj.) priėmė svečius Stakliškių Stakliškės (Prienų raj.). Pirmosiomis rungtynių minutėmis abiems komandos sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o greičiau prisitaikę stakliškiečiai pataikė keletą tritaškių ir jau po pirmojo kėlinuko pirmavo 30-16, tačiau tokia varžovų persvara Juodupės komandos neišgąsdino ir antrajame kėlinyje jie surengė spurtą 16-0, bei gražino intrigą į rungtynes.

Vėliau vyko atkakli kova, keletu taškų pirmavo tai viena tai kita komanda, vis gi ketvirtajame kėlinyje trumpą atsarginių žaidėjų suolelį turėjusiai Juodupės komandai pradėjo stigti jėgų ir Stakliškės įgijo 11 taškų persvarą. Juodupei dar buvo pavykę ketvirtojo kėlinuko gale ją apmažinti, tačiau pora prarastų kamuolių bei galingas J.Furmanavičiaus dėjimas likus žaisti 2 sekundes vainikavo Stakliškių komandos pergalę 92:81.

Juodupės komandos treneris R.Kavoliūnas buvo nusiminęs, kad nepavyko rungtynių užbaigti mažesne persvara, tačiau patikino, jog išvykoje neturės ko prarasti ir kausis iš visų jėgų tik dėl pergalės.

Rezultatyvumu nugalėtojų komandoje išsiskyrė ypač taikliai krepšį atakavęs M.Petrauskas, pelnęs 32 taškus, o Rokvestos garbę sėkmingiausiai sekėsi ginti E.Vilimui, pelniusiam 31 tašką, tačiau suklydusiam 10 kartų.