2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

10 - tiek aikštelių buvo užimta ketvirtajame antrojo rato ture. Ne visoms komandoms sekėsi vienodai, vienos patyrė triuškinančius pralaimėjimus, kitos apmaudžias nesėkmes, o trečios puikias pergales. Plačiau apie keletą rungtynių šioje apžvalgoje.

Velžys pralaimėjo rungtynių paibaigą šeduviečiams

Atkakliai susiklostė B grupės varžovų Velžio BC Velžio (Panevėžio raj.) ir Šeduvos SK Šeduvos (Radviliškio raj.) akistata Velžyje, kur aikštelės šeimininkai tvirtai pirmavo pirmojoje rungtynių pusėje, tačiau vėliau greitai ir aštriai žaidusiems šeduviškiams pavyko atstatyti pusiausvyrą ir rungtynių laimėtojas sprendėsi paskutinę rungtynių minutę. Rungtynių pabaigoje Šeduvos krepšininkams pavyko įgyti 6 taškų persvarą, kurią velžiškiai dar buvo sumažinę iki minimumo, tačiau persverti rezultato savo naudai jiems nebepavyko.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 25 taškus pelnęs Hilarijus Skromanas, o aikštelės šeimininkų komandoje 22 taškus surinko Marius Grabskis.

Trečiasis Kruonio Žaibo komandos pralaimėjimas iš eilės

Kol kas ypač nesėkmingai antrasis LMMKL ratas klostosi pernykščiams finalinio ketverto dalyviams Kruonio Žaibo (Kaišiadorių raj.) krepšininkai, kurie patyrė jau trečiąjį pralaimėjimą iš eilės. Šįkart Kaišiadoryse 78:74 po pratęsimo juos įveikė Rumšiškių Baldų (Kaišiadorių raj.) ekipa. Skirtingai nuo Kruonio, Rumšiškėms antrasis pirmenybių ratas yra puikus, nors komanda tris susitikimus žaidė išvykose, visus kartus pelnė pergales ir tvirtai pretenduoja į antrąją vietą grupėje.

Rumšiškių komandą į pergalę vedė 27 taškus pelnęs Paulius Kalinauskas, o kruoniškių gretose Tomas Butkevičius rungtynes baigė su 18 taškų savo sąskaitoje.

Kriūkai-Gerdžiūnai ketvirtajame rungtynių kėlinyje įjungė penktą pavarą

Atkakliai ir emocingai klostėsi sekmadienio ryto rungtynės Birštone, kur susitiko Birštono Birštonas ir Kriūkų Kriūkai-Gerdžiūnai (Šakių raj.). Abi komandos žaidė greitą, akiai malonų krepšinį, o gynybai skyrė ne itin daug dėmesio. Geriau rungtynių pirmojoje dalyje atrodė Mindaugo Knyšiaus vedami birštoniečiai, kurie ir tvirtai pirmavo vienu metu net 19 taškų persvara. Antrajame kėlinyje surinkęs 5 asmenines pražangas aikštelę buvo priverstas palikti ir vienas Kriūkų ekipos lyderių Povilas Valaitis, kas turbūt dar labiau nuramino gerai žaidusius Birštono krepšininkus. Vis dėlto rungtynės žaidžiamos keturis kėlinius iš kurių svarbiausias ir yra būtent paskutinis. Ketvirtajį kėliny Kriūkų krepšininkai pradėjo turėdami 12 taškų deficitą, tačiau nusiteikę ypač kovingai, tritaškius vienas po kito į krepšį siuntę snaiperis Šarūnas Jurgutis, du kartus galingai per rankas į krepšį įkrovė Henrikas Butkus ir Birštono krepšininkai buvo tiesiog sugniuždyti. Jie pralaimėjo ketvirtąjį kėliny 17:37, o rungtynes 90:98 ir taip komplikavo savo padėtį kovoje dėl aukštesnių vietų grupėje.

Kriūkų-Gerdžiūnų komandoje Šarūnas Jurgutis pataikė 7 tritaškius ir surinko 33 taškus, o birštoniečių gretose nesulaikomai žaidė Mindaugas Knyšius, pelnęs 39 taškus.

Turo žaidėjas

Albertas Jakubauskas iš Alovės Randers šiame ture žaidė užtikrintai ir produktyviai, o jo komanda 114:64 sutriuškino varžovus iš Kapčiamiesčio. Alberto sąskaitoje 27 pelnyti taškai, 16 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai, bei pavydėtinas taiklumas iš visų distancijų. A.Jakubauskas šiose rungtynėse pasiekė įspūdingą rezultatą - 53 naudingumo balai.

Įspūdingai šiame ture pasirodė ir Ovidijus Malakauskas (Merkinė) surinkęs 44 balus ir Mindaugas Knyšius (Birštonas) surinkęs 40 balų.

Ateinančio turo anonsas

Ateinantį savaitgalį vyks 11 susitikimų iš kurių išskirti galima šiuos: Kazlų Rūdoje susigrums turnyrinės lentelės kaimynai SC-Regusa ir Birštonas, abiems komandos pergalė žūtbūt reikalinga, todėl laukiama įdomi kova, Velžio krepšininkai namuose priims po pralaimėjimų reablitituotis siekiančius Keleriškių Laumetrio krepšininkus, o Šakių rajono derbyje jėgas išbandys Kudirkos Naumiestis ir Kriūkai-Gerdžiūnai. Dar viena svarbi dvikova vyks Žiežmariuose kur vietos krepšinio klubas priims Beižionių SK Giją. Šias rungtynes laimėsianti komanda žengs didelį žingsnį pirmosios vietos grupėje link.