Nerezultatyviausias rungtynes sezone sužaidę Kruonio Žaibo (Kaišiadorių raj.) krepšininkai savo aikštelėje 56:66 nusileido pirmąją reitingą lygoje turintiems Alovės Randers (Alytaus raj.) atstovams.

Rungtynėse dominavo gynybinis krepšinis, o antrajame kėlinyje komandos visiškai užstrigo bei kėlinį baigė rezultatu 3:9, po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus, tačiau ketvirtajame kėlinyje aloviškiai spurtavo 8-0 perlaužė rungtynių eigą bei nugalėjo.

Prieš atsakomąsias rungtynes Alovės komanda turi 10-ies taškų pranašumą, kurį panaikinti varžovų tvirtovėje kruoniškiams bus neapsakomai sunku.

Rezultatyviausiai Alovės gretose sužaidė 24 taškus pelnęs Vilius Miglinas, o Žaibo gretose daugiausiai "prižaibavo" Justinas Kursevičius, surinkęs vos 13 taškų.