Finalinio LMMKL ketverto aikštelės šeimininkams Baisogalos Auridanos (Radviliškio raj.) krepšininkams savo sienos padėjo peržengti pusfinalio barjerą ir patekti į finalą. Pusfinalyje baisogaliečiai po ypatingai atkaklios ir taškas į tašką vykusios kovos sugebėjo palaužti Juodupės Rokvestos (Rokiškio raj.) pasipriešinimą.

Rungtynes kiek geriau pradėjo Juodupės krepšininkai, kurie pirmavo 8-0, tačiau po minutės pertraukėlės Baisogalos atstovai kaip mat grįžo į rungtynes ir jau po poros minučių priekyje buvo jie. Vėliau visas rungtynes vyko atkakli kova taškas į tašką ir nei vienai komandai nepavykdavo toliau atitrūkti.

Vis dėlto rungtynių ketvirtojo kėlinio pabaigoje Juodupės žaidėjai apmaudžiai klydo, nepataikė iš po krepšio, o tvirtai ir užtikrintai sužaidęs baisogaliečių lyderis Juozas Blažys išvedė savo komandą į finalą. Baisogalos komanda rungtynes laimėjo rezultatu 72:68.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Laimonas Kutra, pelnęs 24 taškus, o Juodupės ekipos gretose 18 taškų surinko Egidijus Vilimas.