Nuotr.: Ventos krepšinis
Nuotr. Ventos krepšinis

Ketvirtąją pergalę čempionate pavyko iškovoti Kužių Kužiams (Šiauliu raj.). Vieninteliai Šiaulių rajono atstovai Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygoje savo aikštelėje po atkaklios kovos 88:83 nugalėjo Narvydžių Kuršastą (Skuodo raj.).

Rungtynes nestandartinių matmenų sau įprastoje salėje kur kas geriau pradėjo Kužiai, tačiau praėjusių metų ketvirtosios vietos laimėtojai gana greitai apsiprato su esamomis sąlygomis ir nuo antrojo kėlinio jau diktavo savo sąlygas varžovams.

Komandos į ilgąją pertrauko išėjo Narvydžių krepšininkams pirmaujant 15 taškų persvara. Tačiau per pertrauką turbūt Kužių komandos treneris savo žaidėjams pasakė užvedančią kalbą ir šie trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 15-0 bei kaip mat išlygino rezultatą, o kėlinio eigoje ir susigražino sau dešimties taškų persvarą. Narvydžiai dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau psichologinį pranašumą turėję kužiškiai išsaugojo persvarą ir nugalėjo.

Po 24 taškus prie pergalės pridėjo Marius Jankaitis ir Andrius Liutkus, o narvydiškio Ovidijaus Jonaičio sąskaitoje 25 pelnyti taškai, kurie nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.