2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Nuotr.: Ventos krepšinis
Nuotr. Ventos krepšinis

Dar vieną pergalę LMMKL pirmenybėse iškovojo debiutantė Ventos Patriots (Akmenės raj.) komanda, kuri išvykoje po atkaklios kovos 94:87 palaužė Kužių Kužius (Šiaulių raj.).

Ventiškiai puikiai pradėjo rungtynes ir jau pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 28:19, vis dėlto ilgai tokios persvaros išlaikyti nepavyko ir komandos į pertrauką ilsėtis išėjo švieslentėje degant lygiam rezultatui. Kužių krepšininkai laikėsi ant Mariaus Jankaičio pečių, šis žaidėjas per pirmąsias 20 rungtynių minučių pelnė 23 taškus, tačiau vėliau išvyko į kitas rungtynes ir aikštelėje daugiau nepasirodė.

Be savo žaidžiančiojo trenerio likę kužiškiai trečiajame kėlinyje dar laikėsi, tačiau ketvirtajame palūžo ir Ventos komanda šventė svarbią pergalę.

Rezultatyviausiai ventiškių gretose rungtyniavo 25 taškus pelnęs Rokas Misevičius, o Kužių gretose jau minėtas M.Jankaitis rungtyniavęs tik rungtynių pirmojoje dalyje išliko rezultatyviausiu su 23 pelnytais taškais.