Nuotr.: Ieva Kavoliūnaitė
Nuotr. Ieva Kavoliūnaitė

Sekmadienio popietę Rokiškyje vyko dviejų rajono komandų derbis, kuriame susitiko Juodupės Rokvestos ir Pandėlio Pandėlio ekipos.

Juodupės komanda galingai pradėjo rungtynes ir greitomis atakomis tiesiog pribloškė miegančius Pandėlio krepšininkus, Rokvestos krepšininkai po pirmųjų keletos minučių jau pirmavo 19:1 ir atrodė, jog rungtynėse jokių klaustukų nebėra.

Vis dėlto pandėliečiams pavyko atsigauti, jau pirmojo kėlinio pabaigoje skirtumą jie šiek tiek ištirpino, o galiausiai trečiajame kėlinyje buvo prisiviję iki -3, tačiau tai buvo viskas. Juodupė kaip mat susikaupė ir rungtynės sėkmingai užbaigė laimėdama rezultatu 82:71.

Karolis Kvedaravičius buvo rezultatyviausias tarp nugalėtojų su 25 pelnytais taškais, o pandėliečių komandoje 22 taškus pelnė Tomas Pauliukas.