Andrius Jakimavičius Nuotr.: Robertas Ožalinskas
Ovidijaus Malakausko metimą bando blokuoti Andrius Jakimavičius Nuotr.: Robertas Ožalinskas
Nuotr.: Robertas Ožalinskas
Ovidijaus Malakausko reidas Nuotr.: Robertas Ožalinskas

Svarbią pergalę išvykoje pavyko iškovoti Daugų Daugams (Alytaus raj.), kurie Merkinėje po permainingos kovos 87:78 palaužė vietos Merkinę (Varėnos raj.).

Rungtynes kaip įprasta daugiškiai pradėjo užsivedę ir jau po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 30:19, tiesa Merkinės krepšininkai, šiame sezone kol kas žengiantys be pergalių, nebuvo linkę taip anksti pasiduoti ir antrajame kėlinyje jau dominavo patys. Po trisdešimties minučių kovos Merkinės krepšininkai jau buvo priekyje, tačiau ketvirtajame kėlinuke Daugų atstovai susikaupė, išnaudojo savo šansus ir galiausiai nugalėjo varžovus.

Daugų komanda iškovojusi ketvirtąją pergalę pakilo į antrąją pogrupio poziciją, o Merkinė pralaimėjusi šeštąjį sykį jau prarado galimybes pakilti iš penktosios pogrupio vietos, tad visas jėgas galės koncentruoti į Mažosios taurės varžybas.

Linas Beliūnas savo komandai pelnė 29 taškus ir buvo rezultatyviausias tarp daugiškių, o aikštelės šeimininkų gretose 23 taškus pelnė Aivaras Brinza.

Daugiau nuotraukų galite rasti KK Daugai puslapyje.