Vyto Jacevičiaus diskusija su rungtynių arbitrais Nuotr.: Rimantas Benaitis
Rimantas Levulis Nuotr.: Rimantas Benaitis
Rungtynės sutraukė gausų žiūrovų būrį Nuotr.: Rimantas Benaitis
Rungtynių pradžia Nuotr.: Rimantas Benaitis

Sėkmingą pasirodymą pirmą kartą rengiamose Veteranų 35+ varžybose tęsia Smilgių Veteranų (Panevėžio raj.) komanda.

Smilgiečiai penktadienio vakarą savo aikštelėje po atkaklios kovos 87:76 palaužė Žiežmarių (Kaišiadorių raj.) krepšinio klubo pasipriešinimą. Smilgiai į priekį šovė jau pirmosiomis rungtynių minutėmis, tačiau vėliau svečiai išlygino žaidimą ir vyko kova taškas į tašką. Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje Žiežmarių krepšininkai subyrėjo ir tuo pasinaudoję Smilgiai iškovojo pergalę.

Žiežmarių veteranų komanda kol kas turnyre lieka be pergalių.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė 22 taškus pelnęs Darius Kirdeikis, o svečių ekipoje Vitalijus Jankauskas atliko dvigubą dublį pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 17 kamuolių.