Ketvirtąjį pralaimėjimą čempionate patyrė namuose rungtyniavusi Aukštadvario SK Būrų (Trakų raj.) komanda, kurią 69:66 palaužė svečiai iš Senosios Varėnos (Varėnos raj.).

Senosios Varėnos komandai šios rungtynės jau neturėjo jokios reikšmės, tad keletas pagrindinių žaidėjų ilsėjosi, taip leisdami daugiau pasireikšti kitiems. Rungtynes komandos pradėjo apylygiai, vyravo greitas, tačiau ne itin kokybiškas žaidimas. Trečiojo kėlinuko pradžioje aukštadvariečiai spurtavo 11:0 ir atrodė, kad rungtynėse greitai nebebus neaiškumų. Vis dėl to taip nemanė Senosios Varėnos TVM komanda, kuri ketvirtajame kėlinyje surengė dar geresnį spurtą 19:0 ir galiausiai susigražinusi 3 taškų pranašumą.

Aukštadvario krepšininkai dar turėjo tris šansus išlyginti rungtynių rezultatą, tačiau visi trys jų mesti tritaškiai metimai skriejo pro šalį ir pratęsimo nepavyko išplėšti.

TVM komandoje 19 taškų pelnė Eimantas Vojevockas, o Aukštadvario gretose Edvinas Slapšys surinko 24 taškus.