2024-04-20 Techninė pražanga
2024-04-13 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Joniškio SK Vieningi

Pergale išvykoje LMMKL atkrintamąsias pradėjo praėjusio sezono bronzinė komanda Juodupės Rokvesta (Rokiškio raj.). Juodupėnai po atkaklios kovos 70:66 palaužė Velžio BC Velžį (Panevėžio raj.) ir prieš atsakomąjį komandų susitikimą turės 4 taškų pranašumą.

Visos rungtynės vyko lygiai, nei vienai komandai nebuvo pavykę nutolti daugiau nei 8 taškais. Rungtynių pradžioje Velžio krepšininkams sunkiai sekėsi sulaikyti visus metimus tiesiai į krepšį siuntusį Karolį Kvedaravičių, kuris iki pertraukos surinko daugiau nei pusę komandos taškų.

Antrajame kėlinyje traumą patyrė vienas Velžio komandos kertinių žaidėjų Marius Grabskis, tad, jei Velžiui Rokiškyje teks žaisti be šio žaidėjo, kas dar labiau apsunkina šios komandos padėtį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje sužaidė 28 taškus surinkęs K.Kvedaravičius, o varžovų ekipoje 15 taškų įmetė Justas Četkauskas.

Antrąsias rungtynes komandos žais ateinantį sekmadienį 11:00 Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro salėje.