Nuotr.: Giedrius Kavaliauskas

Įtikinamą pergalę rungtyniaujant namuose pavyko iškovoti Obelių SK Obeliams (Rokiškio raj.), kurie 109:82 sutriuškino Šateikių Žalmedį-Baudėją (Plungės raj.).

Šateikių krepšininkai į rungtynes atvyko vos šešiese, tačiau beveik tris kėlinius sėkmingai priešinosi ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį turėjusiai ir aukštą tempą demonstravusiai Obelių komandai. Patys Šateikių krepšininkai taip pat įsivėlė į greitą obeliečių primestą žaidimą, bei galiausiai ketvirtajame kėlinyje pavargo, o tuo pasinaudoję aikštelės šeimininkai susikūrė nemažą pranašumą prieš atsakomąsias rungtynes.

Obelių komandą į pergalę vedė 23 taškus pelnęs Renatas Jegorovas, o Baudėjo gretose Gediminas Jakštas surinko 25 taškus.

Daugiau nuotraukų

Rungtynių komentarai:

Gediminas Jakštas (Šateikių Baudėjas-Žalmedis, žaidėjas): Mūsų pralaimėjimą lėmė daug faktorių, pirmiausia tai, jog nepavyko surinkti pilnos sudėties, išpuolė nepalankus savaitgalis, mūsų įžaidėjas darbo reikalais išvykęs į užsienį, keli žaidėjai serga ir yra traumuoti. Manau ateinančiam savaitgaliui surinksime visus ir rankų tikrai nenuleidžiame. Varžovus vertinam ir tikėjomės, jog jie žais agresyviai, provokuos ir norės laimėti kuo didesniu skirtumu. Kelionės metu neapskaičiavom laiko ir oro sąlygų, nes pradėjo pustyti ir buvo rūkas. Po ilgos kelionės atvykus į rungtynes pradžioje buvo sunku įsižaisti.