Nuotr.: Vidas Palevičius
Nuotr. Vidas Palevičius

Pergale debiutinį LMMKL sezoną užbaigė Senosios Varėnos TVM (Varėnos raj.) krepšininkai, kurie savo aikštelėje atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse 85:82 nugalėjo Kruonio Žaibo (Kaišiadorių raj.) atstovus.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečiai iš Kaišiadorių rajono, kurie jau po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 28:18, tačiau vėliau varėniškiai atsigavo ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Ketvirtojo kėlinio viduryje TVM komanda dar buvo priekyje reikiamu taškų skirtumu, tačiau likusi kėlinio dalis buvo kur kas geriau sužaista labiau patyrusios Kruonio komandos, kuri sumažino atsilikimą ir nors ir pralaimėjo, tačiau pateko į čempionato ketvirtfinalį.

Ketvirtfinalyje Kruonio komandai teks grumtis su Užpalių Užpaliais (Utenos raj.).

Rezultatyvumu nugalėtojų gretose išsiskyrė 23 taškus pelnęs Eimantas Vojevockas, o Kruonio komandoje Žygimantas Krupskis, surinko 25 taškus.