Martyno Bimbos sėkmingai žaidimas lėmė, jog Obelių SK Obeliai (Rokiškio raj.) atsilaikė prieš Šateikių Žalmedžio-Baudėjo (Plungės raj.) spaudimą ir pralaimėję 24 taškų persvara pateko į ketvirtfinalį.

Rungtynes Šateikių krepšininkai pradėjo sėkmingai ir nuolat didino savo pranašumą, nes reikėjo pergalės 28 taškų persvara. Trečiojo kėlinuko viduryje aikštelės šeimininkai buvo priekyje 60:27, tačiau tuomet grėsmę pajutusi Obelių komanda spurtavo 12:0 ir sumažino atsilikimą. Ketvirtajame kėlinyje šateikiškiai dar bandė įgyti didesnę persvarą, tačiau atsigavę obeliečiai atsilaikė ir pralaimėję 70:94 pateko į ketvirtfinalį.

Praėjusiais metais Obeliai taip pat žaidė pirmenybių ketvirtfinalyje ir tuomet nusileido Narvydžių Kuršastos atstovams.

Šateikių komandoje rezultatyviausiai žaidė 25 taškus pelnęs Raimondas Venskus, o M.Bimba Obeliams pelnė 33 taškus.