2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Atkakli dviejų rungtynių serija vyko tarp Kavarsko Kavarsko (Anykščių raj.) ir Narvydžių Kuršastos (Skuodo raj.) krepšininkų. Pirmąsias rungtynes išvykoje 7 taškų persvara laimėjęs Kavarskas namuose negalėjo jaustis ramiai, nes varžovai nuolat spaudė Kavarsko lyderį Tautvydą Jodelį ir šio krepšininko žymaus indėlio nebuvo galima tikėtis.

Trečiajame kėlinyje Narvydžių ekipa dar buvo priekyje sau reikiama persvara, tačiau tada prabudo Kavarską į priekį šiose rungtynėse tempęs Rimvydas Sasnauskas, kuris rinko taškus ir gražino pranašumą savo komandai. Rungtynių pabaiga vyko atkakliai, tačiau kavarskiečiams pavyko atsilaikyti ir jie šventė pergalę 71:68, bei pelnė kelialapį į čempionato ketvirtfinalį.

Norint pratęsti savo pasirodymą čempionate Kavarskui teks įveikti galingą Kazlų Rūdos SC-Regusos (Kazlų Rūdos sav.) komandą.

Rimvydas Sasnauskas buvo rezultatyviausias kavarskiečių gretose, surinkęs 25 taškus, o Narvydžių komandoje 17 taškų pelnė Antanas Grabys.