Trapią pergalę 2 taškų skirtumu lygos ketvirtfinalyje pavyko iškovoti Užpalių Užpaliams (Utenos raj.), kurie išvykoje Kaišiadoryse rezultatu 94:92 palaužė Kruonio Žaibo (Kaišiadorių raj.) krepšininkus.

Tiesa, toks rezultatas Užpalių komandai tikrai turėtų būti laikomas teigiamu, nes pirmuosius du kėlinius rungtynėse Žaibo krepšininkai tiesiog dominavo. Antrojo kėlinio pradžioje jų pranašumas jau buvo pasiekęs 20 taškų ribą (39:19), o komandos į ilgąją pertrauką išėjo Žaibui pirmaujant tvirtu 15 taškų pranašumu.

Vis gi Užpalių krepšininkai kantriai dirbo, po truputį tirpdė varžovų persvarą, kol galiausiai po trečiojo kėlinio pabaigoje surengto spurto 11:0 jie pirmą kartą išsiveržė į priekį (70:69). Pajautę, jog tai gali būti jų galimybė užsikabinti užpaliečiai toliau nestabdė žaidimo ir padidino savo persvarą iki 9 taškų. Tokios persvaros iki rungtynių pabaigos Užpaliams nepavyko išlaikyti, tačiau iškovota svarbi pergalė, o antrosios rungtynės bus žaidžiamos Užpalių namų salėje Utenoje.

Rezultatyviausiai tarp Utenos rajono atstovų žaidė 33 taškų pelnęs Tomas Markevičius, o Žaibo gretose nesulaikomas buvo Mantas Gudeliauskas, pelnęs 36 taškus.

Rungtynių dalyvių komentarai:

Mantas Gudeliauskas (Kruonio Žaibas komandos žaidėjas): Pirmojoje rungtynių pusėje labai gerai pataikėm iš tolimų distancijų, ko turbūt varžovai nesitikėjo. Vėliau truputį per anksti atsipalaidavom, o varžovai puikiai puolė ir persvėrė rezultatą. Gavosi smagios rungtynės žiūrovams, bet ne mums, nes neturėsime varžovų arenoje net minimalios persvaros. Jaučiasi, kas Užpalių komanda tikrai aukštesnio lygio ir drąsiai galėtų žaisti RKL su geriausiom komandom.
Aurimas Kvietkauskas (Užpalių Užpaliai komandos žaidėjas): Varžovai rungtynių pradžioje žaidė stebuklingai, ypač atakuodami iš trijų taškų zonos, o tai mus nustebino. Nors po dviejų kėlinių atsilikinėjom, jautėm, jog esam stipresni. Pralaiminėdami dideliu skirtumu nepraradom tikėjimo savo jėgom, susikaupėm ir tai galiausiai atsispindėjo rezultate. Antroje rungtynių pusėje tiesiog suaktyvinome gynybą ir nugalėjom. Namuose tikrai laimėsime.